حضور معاون و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اولین روز از نمایشگاه هفته دولت در اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱ ب٫ظ
حضور معاون و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اولین روز از نمایشگاه هفته دولت در اهواز اهواز- قلم ماندگار- معاون و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اولین روز از نمایشگاه هفته دولت در اهواز به صورت فعال حضور یافتند و به سوالات شهروندان بازدید کننده از غرفه دانشگاه علوم پزشکی اهواز پاسخ دادند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، شب گذشته ششم شهریور ماه ۹۸ ، دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی این دانشگاه به همراه برخی از کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اولین روز از نمایشگاه هفته دولت که در نمایشگاه بین المللی کیانپارس اهواز به مناسبت هفته دولت برپا شد، به صورت فعال حضور یافتند و به سوالات شهروندان بازدید کننده از غرفه  این دانشگاه پاسخ دادند.

دکتر حسین برزگر معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما، اظهار کرد: با توجه به برگزاری نمایشگاه هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی خوزستان که در روزهای چهارشنبه ششم لغایت نهم شهریورماه جاری برپا شده است، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، به عنوان یکی از معاونت های اجرایی این دانشگاه علاوه بر مشارکت فعال در نمایشگاه به تبیین فعالیت های خود در حوزه سلامت می پردازد.

وی ادامه داد: همچنین از جمله فعالیت های این معاونت بازرسی و نظارت بر تمامی مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های سلامت، مبارزه جدی با توزیع و عرضه فرآورده های قاچاق از نوع خوراکی، آرایشی و بهداشتی، دارو و مکمل، تجهیزات و ملزومات پزشکی با مشارکت اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق استان است.

برزگر بیان کرد: در مدت زمان اجرای این نمایشگاه کارشناسان حاضر در نمایشگاه اطلاع رسانی و آموزش در زمینه معرفی پروانه ساخت و نشانگر رنگی تغذیه ای برای تولیدات داخل، نحوه استعلام برچسب اصالت برای محصولات وارداتی،سامانه اطلاع رسانی دارو و سموم ۱۹۰، نحوه دسترسی مردم عزیز به داروهای بیماران خاص و غیره را انجام خواهند داد.

این مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در پایان گفت: با توجه به اهمیت دریافت و رسیدگی سریع به شکایات مردمی در حوزه سلامت شماره تماس ۳۲۲۳۲۳۵۲ بعنوان شماره رسیدگی به شکایات مردمی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز معرفی شد.

یادآور می شود: غرفه دانشگاه علوم پزشکی اهواز متشکل از معاونت های غذا، دارو، بهداشت و درمان است که در غرفه غذا و دارو محصولات قاچاق آرایشی و بهداشتی در معرض عموم قرار گرفت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار