حضور پرشور تماشاگران از ساعت ها قبل از بازی/ نبود آب آشامیدنی مناسب در ورزشگاه غدیر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۶ ب٫ظ
حضور پرشور تماشاگران از ساعت ها قبل از بازی/ نبود آب آشامیدنی مناسب در ورزشگاه غدیر [ad_1] اهواز _ ایرنا _ دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۷ امروز برگزار می شود. به گزارش ایرنا، تیم استقلال خوزستان در سومین بازی خود از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امروز سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز پذیرای تیم لخویا […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۷ امروز برگزار می شود. به گزارش ایرنا، تیم استقلال خوزستان در سومین بازی خود از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا امروز سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز پذیرای تیم لخویا قطر خواهد بود.
با وجود این که بازی بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا راس ساعت ۱۷ برگزار می شود، استقبال مردم از این بازی از ساعتها قبل بی نظیر است و هواداران استقلالی از ساعت ها قبل در ورزشگاه غدیر مستقر شده اند.
ازدحام جمعیت هواداران موجب بار ترافیک سنگین در جاده های منتهی به ورودی ورزشگاه غدیر شده است که پلیس راهنمایی و رانندگی به همراه دیگر عوامل انتظامی در جهت کاهش بار ترافیکی تلاش می کنند.
با توجه به بسته شدن راه های ورودی به ورزشگاه و عدم عبور و مرور وسایل نقلیه، هواداران تیم استقلال خوزستان باید حدود یک کیلومتر پیاده روی کنند تا خود را به ورزشگاه برسانند.
در حالی که هوای اهواز شرایط مناسبی ندارد همچنان به سیل تماشاگران برای،تماشای بازی استقلال خوزستان افزوده می شود.
بازار سیاه فروش آب آشامیدنی درون ورزشگاه غدیر که به ازای هر لیوان یک هزار تومان دریافت می شود از دیگر حواشی این بازی به شمار می رود این در حالی است که مسئول ورزشگاه غدیر از وجود دستگاه های آب سرد کن به تعداد زیاد صحبت کرده بود.
تماشاگران استقلال خوزستان پیش از بازی دو تیم با سر دادن شعارهایی به تشویق بازیکنان خود پرداختند.
سیروس پورموسوی و بلماضی سرمربی دو تیم استقلال خوزستان و لخویا یک ساعت قبل از شروع بازی وارد زمین شدند و شرایط زمین را مورد بررسی قرار دادند. سیروس پورموسوی با ورود به به زمین مورد تشویق قرار گرفت.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر ساعت ۱۷ روز دوشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.
۶۰۰۲خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار