حضور گروه جهادی درمانی شهید هدایت در خرمشهر

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۱ ق٫ظ
حضور گروه جهادی درمانی شهید هدایت در خرمشهر [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مسئول اردوی گروه جهادی شهید هدایت گفت: این گروه جهادی متشکل از ۲ تیم پزشکی و دندانپزشکی برای خدمت رسانی به مردم در هشت روستا از توابع شهرستان خرمشهر حضور یافت ضمن اینکه یک تیم دامپزشکی نیز این گروه را همراهی می کند. افشین حیدری پنجشنبه در گفت و گو […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مسئول اردوی گروه جهادی شهید هدایت گفت: این گروه جهادی متشکل از ۲ تیم پزشکی و دندانپزشکی برای خدمت رسانی به مردم در هشت روستا از توابع شهرستان خرمشهر حضور یافت ضمن اینکه یک تیم دامپزشکی نیز این گروه را همراهی می کند. افشین حیدری پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:گروه جهادی بسیج جامعه پزشکی با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و بسیج جامعه پزشکی خوزستان از روز چهارم تا ۱۰ فروردین در روستاهای مینوشهر غربی و شرقی، شلمچه، سرحانیه، معمره صنگور، محرزی، سوره و مصلاوی حضور پیدا کردند.
وی افزود:این گروه جهادی با ظرفیت ۱۸ یونیت متشکل از ۹۰ نفر پزشک ، دندانپزشک و نیز دامپزشک در خرمشهر به مناطق محروم خدمات رسانی کردند.
وی با بیان اینکه تمامی خدمات تخصصی به صورت رایگان به مردم شریف این روستا ها ارائه شد، گفت: همچنین داروهای مورد نیاز بیماران تامین شده و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفت.
مسئول اردوی جهادی درمانی شهید هدایت افزود: گروه جهادی شهید هدایت از ابتدای آغاز فعالیت تاکنون ۵۵۰ نفر از روستائیان شهرستان خرمشهر را معاینه و درمان کردند.
حیدری افزود:پزشکان اعزامی از سپاه پاسداران با کمک قرارگاه امام رضا(ع) به مردم روستا ها خدمات رسانی می کنند.
به گزارش ایرنا گروه جهادی درمانی شهید هدایت متشکل از ۹۰ پزشک، دندانپزشک و دامپزشک از چهارم تا ۱۰ فروردین در روستاهای شهرستان خرمشهر مستقر بودند.
۷۱۰۰/ ۶۰۶۸
خبرنگار: کمیله حجازی ** انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار