از سوی شرکت ملی حفاری ایران محقق شد

حفاری و تکمیل ۹۸ حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۴ ب٫ظ
حفاری و تکمیل ۹۸ حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شرکت ملی حفاری ایران در ۱۰ ماه سال جاری موفق به حفاری و تکمیل ۹۸ حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، احمد تمدن سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت، گفت: از این چاه ها ۲۴ حلقه توسعه ای توصیفی، سه حلقه اکتشافی و ۷۱ حلقه تعمیری بوده است.

وی افزود: از مجموع چاه های تکمیلی ۷۳ حلقه در وسعت عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۱۰ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، ۹ حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، ۲ حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و ۳ حلقه در پروژه های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و برای بهره برداری تحویل شرکت های متقاضی گردید.

تمدن اظهار کرد: در نتیجه هم افزایی و همکاری میان متخصصان ملی حفاری و شرکت های کارفرما، عملیات حفاری و تکمیل ۱۵ حلقه چاه ۲۵۷ روز زودتر از برنامه پیش بینی شده به اتمام رسید که ارزش اقتصادی قابل توجهی دارد.

سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه متراژ حفاری چاه های پیش گفته از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه امسال به متراژ ۵۳ هزار و ۳۶۳ متر ثبت شده است، گفت: هم اکنون ۲۳ دستگاه حفاری خشکی ناوگان شرکت در حال جابجایی در موقعیت های عملیاتی قرار دارند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار