حقوق یک ماه کارگران منطقه ۵ شهرداری اهواز تا فردا پرداخت می شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶ ب٫ظ
حقوق یک ماه کارگران منطقه ۵ شهرداری اهواز تا فردا پرداخت می شود در پی تجمع تعدادی از کارگران شهرداری منطقه ۵ اهواز، شهردار این منطقه گفت: حقوق یک ماه کارگران تا فردا پنجشنبه پرداخت می شود.

 به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار، تعدادی از کارگران شهرداری منطقه ۵ اهواز صبح چهارشنبه در مقابل ساختمان این شهرداری تجمع کردند. این کارگران خواستار پرداخت مطالبات معوق و چهار ماه دستمزد خود شدند.
رمضان سواری شهردار منطقه ۵ اهواز در گفت وگو با قلم ماندگار اظهار کرد: چک حقوق این کارگران صادر شده و تا فردا به حساب آنها واریز می شود.
وی با اشاره به اینکه فعالیت منطقه ۵ اهواز از خرداد ۹۵ آغاز شده، افزود: این منطقه کمتر از یک سال کار خود را آغاز کرده اما ۱۳ ماه حقوق به کارگران زیرپوشش خود پرداخت کرده است.
سواری توضیح داد: این کارگران پیش از این زیر نظر شهرداری منطقه ۴ کار می کردند و مطالبات سه ماه آنها نیز مربوط به آن دوره است و تنها فروردین ماه را از شهرداری منطقه ۵ طلب دارند که فردا پرداخت می شود.
وی گفت: بیش از ۲۵۰ کارگر زیر نظر این شهرداری کار می کنند که به دلیل تازه تاسیس بودن، قراردادها با شهرداری منطقه ۴ است.
به گفته وی، همه کارگران این شهرداری به جز کارگران ناحیه ۲ که تجمع کرده بودند، تا امروز حقوق این ماه خود را دریافت کرده اند.
بر اساس این گزارش، پیش از این منطقه کوت عبداله، شهرداری منطقه ۵ اهواز را تشکیل می داد اما با تفکیک آن از اهواز در سال ۹۱ و تاسیس شهرستان کارون با مرکزیت شهر کوت عبداله، منطقه ۵ شهرداری اهواز منحل شد. در سال ۹۵ با ادغام بخشی از مناطق ۴ و ۶، منطقه ۵ دوباره تاسیس شد.
کارگران شهرداری ها در خوزستان همیشه با مشکلات حقوق و دستمزد روبه رو بوده اند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار