حمایت از تروریسم و جنگ نرم راهبرد دشمن برای مقابله با پیشرفت نظام اسلامی است

تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۰۹ ق٫ظ
حمایت از تروریسم و جنگ نرم راهبرد دشمن برای مقابله با پیشرفت نظام اسلامی است [ad_1] آبادان – ایرنا – معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت:دشمن با حمایت از تروریسم، راه اندازی جنگ نیابتی و جنگ نرم، مانع شدن برای پیشرفت نظام اسلامی را پیگیری می کند. به گزارش ایرنا سردار مصطفی ایزدی شامگاه پنجشنبه در آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر محمدعلی رهنمون در اردوگاه شهید […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت:دشمن با حمایت از تروریسم، راه اندازی جنگ نیابتی و جنگ نرم، مانع شدن برای پیشرفت نظام اسلامی را پیگیری می کند. به گزارش ایرنا سردار مصطفی ایزدی شامگاه پنجشنبه در آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر محمدعلی رهنمون در اردوگاه شهید باکری خرمشهر، گفت:دشمنان نظام جمهوری اسلامی با حمایت از تروریسم ها نظیر داعش به دنبال سد کردن مسیر پیشرفت نظام بوده و با جنگ نرم و فضای مجازی به دنبال تسلط فکری بر شهروندان ایران هستند.
وی اظهار داشت:دشمن، جنگ های نیابتی را ایجاد کرد و تکفیری ها با حمایت انگلیس به اقدامات اسلام ستیزانه خود را در خاورمیانه ادامه می‌دهند، اما انقلاب اسلامی مردم ایران، شرایط منطقه را به گونه دیگری رقم زده و دشمن را ناکام کرده است.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه انقلاب اسلامی مردم ایران با سایر نهضت ها تفاوت بنیادی دارد، گفت:به تعبیر امام راحل سپاه از بزرگترین سنگرهای دفاع از ارزش های الهی نظام بوده و خواهد بود و رهبران جهانی این نگاه را دریافت کردند.
سردار ایزدی افزود:حامیان تروریسم اگرچه ۶ هزار میلیارد دلار هزینه کردند تا سوریه را تصورف کنند، برای آنها ثابت شد که در جریانات منطقه پیروز واقعی ایران است.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امت اسلامی توانسته نظامی را به جهان نشان دهد که از امنیت خوبی در خاورمیانه برخوردار بوده و با اینکه دشمن با تحریم به دنبال محدود کردن ایران بود، نظام جمهوری اسلامی با تلاش جهادی در تمامی حوزه ها پیشرفت کرد.
سرلشکر ایزدی در بخش دیگری از سخنانش با تجلیل از برگزارکنندگان همایش ملی جایزه شهید رهنمون، گفت:دکتر رهنمون هم از لحاظ اخلاق و هم فکری الگو بود و مجموعه پزشکی در دوران دفاع مقدس اقدامات فراوانی برای مداوای مجروحان انجام داد و این تلاش ها امروز در جبهه های مقاومت نیز ادامه دارد.
معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این آئین، یکی از اصلی‌ترین از اهداف برگزاری هفتمین کنگره طب رزم و پنجمین آئین اعطای جایزه ملی دکتر شهید رهنمون را انتقال تجربیات پزشکان قدیمی به دانشجویان جوان دانست و گفت: در برگزاری آئین امسال دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، بسیج جامعه پزشکی، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، وزارت بهداشت و ستاد کل نیروهای مسلح همکاری مطلوبی داشتند.
سردار احمد عبداللهی گفت: امیدواریم برگزاری این همایش بتواند فرهنگ ایثار و شهادت را به دانشجویان جوان انتقال دهد.
به گزارش ایرنا هفتمین کنگره طب رزم و پنجمین آئین اعطای جایزه ملی شهید دکتر محمد علی رهنمون به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور و با حضور ۳۰۰ دانشجوی رزیدنت رشته های تروما دانشجویان بین المللی دانشگاه تهران و بسیجیان جامعه پزشکی کشور و جمعی از پزشکان دوران دفاع مقدس و دانشجویان رشته پزشکی سراسر کشور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد.
در پایان این آیین جایزه ملی شهید رهمنون به ۱۸ خانواده شهید اهدا شد.
هفتمین کنگره علمی تروما و طب رزم از سوم اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آغاز شده و چهارم و پنجم اسفند در دانشکده علوم پزشکی آبادان در بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب (ع) در کیلومتر ۱۳ جاده آبادان – اهواز با ارائه چند میزگرد برگزار شد.
همزمان با برگزاری این کنگره پنجمین جایزه ملی شهید رهنمون نیز در اردوگاه شهید باکری خرمشهر اعطا شد.
ششم اسفندماه روز شهادت شهید دکتر محمدعلی رهنمون است؛ این پزشک شهید ریاست بیمارستان صحرایی خاتم الانبیاء (ص) را در دفاع مقدس برعهده داشت .
در جشنواره ملی شهید دکتر رهنمون از خانواده شهدا، نخبگان و پیشکسوتان طب رزم تقدیر می شود.
۷۱۰۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:کمیله حجازی *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار