حمایت طایفه بزرگ آلبوجلال از مهندس سراج

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۲ ق٫ظ
حمایت طایفه بزرگ آلبوجلال از مهندس سراج ما طایفه آلبوجلال با توجه به تکلیفِ مشارکت در انتخابات در راستای استحکام و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی پا به مشارکت در رقابت دورِ دوم انتخابات می‌گذاریم.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، ما طایفه آلبوجلال با توجه به تکلیفِ مشارکت در انتخابات در راستای استحکام و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی پا به مشارکت در رقابت دورِ دوم انتخابات می‌گذاریم.

لازم به ذکر است که جوانان به دلیل آرمان‌گراتر و فعال‌تربودن مورد خطاب بیانیه گام دوم رهبر انقلاب قرار دارند.

جامعه ایران، جامعه جوانی به شمار می رود که اکثر جوانان آن تحصیل‌کرده دانشگاهی و آماده ورود به عرصه های مختلفی اجرایی در کشور هستند، اما بر خلاف این ویژگی، ساختار بروکراتیک کشور همچنان در دست نسل اول انقلاب قرار دارد

از این رو با توجه به ضرورت نقش آفرینی جوانان، رهبر انقلاب اسلامی اواخر بهمن سال گذشته که بیانیه گام دوم را صادر کردند مخاطب اصلی آن را جوانان قرار دادند. در این بیانیه رهبری به ترسیم راه طی شده در چهل سال گذشته و افق‌هایی که در گام دوم انقلاب باید مدنظر باشد، پرداختند.

ما بنا به تکلیف و عمل به منویات رهبر عزیز کشورمان تصمیم داریم برای تحقق این امر در انتخابات به فرد اصلح و جوان رای داده و او را برای احقاقِ گام دوم انقلاب حمایت کنیم.

طایفه بزرگ البو جلال اهواز حمایت قاطع خود از مهندس حاج احمد سراج را اعلام می کنند.

 و من الله توفیق
شیخ ملاعلی جلالی

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار