در بیانیه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تأکید شد؛

حیات پرفروغ جمهوری اسلامی ایران با پیوند ناگسستنی امت و رهبری

تاریخ انتشار: شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۶ ق٫ظ
حیات پرفروغ جمهوری اسلامی ایران با پیوند ناگسستنی امت و رهبری اهواز- قلم ماندگار-معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مناسبت گرامیداشت حماسه بزرگ ۹ دی با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران با قامتی استوار و با پیوند ناگسستنی امت و رهبری در دهه چهارم به حیات پر فروغ خود ادامه داده است.

قلم ماندگار:

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مناسبت گرامیداشت حماسه بزرگ ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد.
متن بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«یرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»
مى‏‌خواهند نور خدا را با کلام خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گرچه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید. سوره الصف، آیه ۸
تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران، حوادث و وقایع بی‌شماری را پشت سر گذاشته است. از توطئه تجزیه‌طلبان تا کودتای نظامی، حمله طبس، براندازی منافقین و بنی‌صدر، ترور مردم بی‌گناه، جنگ تحمیلی و غیره؛ اما جمهوری اسلامی ایران با قامتی استوار و با پیوند ناگسستنی امت و رهبری در دهه چهارم به حیات پر فروغ خود ادامه داده است.
نقش‌آفرینان این وقایع با تجمیع همه تجربه‌ها و توانمندی‌های خود در متن یک برنامه براندازنده‌ مشترک قرار گرفته و در سال ۸۸، فتنه‌ای به بزرگی و پیچیدگی فتنه‌های تاریخ همانند فتنه جمل و فتنه حکمیّت را رقم زدند. اما باز هم این ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی بودند که با حضور گسترده خود دو روز بعد از حوادث عاشورای ۸۸ و در حماسه ۹ دی آن سال تمامی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و بر اقدامات فتنه‌گران داخلی و اربابان خارجی آن‌ها مهر باطل کوبیدند. حضوری که یادآور حماسه ۲۲ بهمن ۵۷ ملت ایران بود. آنجا که حضرت امام خامنه‌ای(مد‌ظله‌العالی) فرمودند «۹ دی نمونه‌ای بود از همان خصوصیتی که در خود انقلاب وجود داشت؛ یعنی مردم احساس وظیفه‌ دینی کردند و دنبال این وظیفه، عمل صالحِ خودشان را انجام دادند».
این روز به واقع ترجمان جمله حضرت امام(ره) بود که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت‌تان آسیب نرسد». اکنون و پس از گذشت قریب به ۹ سال از آن واقعه ما کارکنان انقلابی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن اعلام همبستگی و هوشیاری در برابر توطئه دشمنان، حل مسائل اساسی کشور از جمله مشکلات معیشتی مردم، مبارزه با فساد، ویژه‌خواری، معضلات فرهنگی و اجتماعی را در گرو فصل‌الخطاب دانستن اندیشه‌های ناب حضرت امام(ره) و منویات رهبر فرزانه انقلاب با تقویت روحیه خودباوری، اعتماد به نفس ملی، عدالت و ایستادگی در برابر زورگویی استکبار می‌دانیم.
والسلام علی من التبع الهدی
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار