خانواده ها رفتار فرزندان خود را برای برگزاری آیین چهارشنبه آخرسال مدیریت کنند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۰ ب٫ظ
خانواده ها رفتار فرزندان خود را برای برگزاری آیین چهارشنبه آخرسال مدیریت کنند [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: خانواده ها رفتار جوانان و نوجوانان خود را برای برگزاری آیین چهارشنبه آخر سال مدیریت و کنترل کنند. نصرت اله پولادوند یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: نمی توان مردم را از برگزار کردن این […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: خانواده ها رفتار جوانان و نوجوانان خود را برای برگزاری آیین چهارشنبه آخر سال مدیریت و کنترل کنند. نصرت اله پولادوند یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: نمی توان مردم را از برگزار کردن این آیین منع کرد اما می توان با کنترل رفتاهای خطرناک مانع بروز حادثه و یا آسیب در جامعه شد.
وی گفت: خانواده ها می توانند با کنترل کیف و وسایل فرزندان خود در صورت نگهداری از مواد محترقه و آتش زا مانع استفاده از این لوازم توسط فرزندان خود شوند.
مدیر آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: برخی مواد منفجره در دمای بسیار پایین مثل دمای دست امکان انفجار را دارند.
پولادوند اظهار کرد: یکی از کارهای خطرناکی که جوانان و نوجوانان انجام می دهند نگهداری از موادی همچون بنزین و تینر در شیشه برای روشن کردن شعله است که این کار می تواند عامل بروز حادثه آتش سوزی و یا انفجار شود.
وی گفت: پاشیدن بنزین به روی آتش از جمله کارهای خطرناکی است که برخی جوانان و نوجوانان با انجام آن، خود و دیگران را دچار حادثه می کنند.
مدیر آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز روشن کردن آتش در پارکینگ را از دیگر کارهای خطرناک در این روز عنوان کرد و افزود: این کار باعث می شود که آتش به وسایل نقلیه در پارکینگ سرایت، و آتش سوزی گسترده ای را به همراه داشته باشد.
وی گفت: برای پریدن از روی آتش از لباس های تنگ و پلاستیکی استفاده نشود و از هل دادن دیگران به روی آتش خودداری شود.
پولادوند اضافه کرد: وسایلی مثل آب و یا کپسول های خاموش کننده آتش،برای خاموش کردن آتش در محل روشن کردن آتش مستقر شود.
وی بیان کرد: جوانان مواظب افراد آسیب پذیر همچون کودکان و افراد مسن باشند و با مواد منفجره و محترقه این افراد را نترسانند.
وی با اشاره به آموزش دانش آموزان به منظور کاهش بروز حادثه در آیین چهارشنبه آخرسال افزود: هر سال سازمان آتش نشانی به دانش آموزان آموزش هایی را به منظور مراقبت در برابر خطرات و جلوگیری از بروز حادثه در این آیین ارائه می دهد که امسال آموزش و پرورش درخواست های زیادی برای برگزاری کلاس آموزشی در خصوص آیین چهارشنبه آخر سال داشته است و آموزش ها در سطح مدارس در حال انجام است.
پولادوند بیان کرد: حوادثی که درآیین چهارشنبه آخر سال پارسال رخ داد نسبت به سال ۱۳۹۳ در حدود ۱۵درصد کاهش داشته است.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. cheap wigs   ۰۴/۱۲/۱۳۹۹  

    Baby is fine, close to real hair. The attitude of the store is also very good.

    http://paravosnaci.com/wp-includes/Requests/Exception/elf-sex-doll-full-size-cheapest.html

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار