خبر تبدیل خودروهای پلاک اروند به پلاک ملی صحت ندارد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۸ ب٫ظ
خبر تبدیل خودروهای پلاک اروند به پلاک ملی صحت ندارد [ad_1] آبادان – ایرنا – معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت:خبر تبدیل خودروهای پلاک اروند به پلاک ملی در منطقه آزاد اروند صحت ندارد. محمدرضا معتمدی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:تاکنون این موضوع در هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند مطرح نشده و خبر منتشر […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت:خبر تبدیل خودروهای پلاک اروند به پلاک ملی در منطقه آزاد اروند صحت ندارد. محمدرضا معتمدی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:تاکنون این موضوع در هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند مطرح نشده و خبر منتشر شده در فضای مجازی در این خصوص فاقد صحت است.
وی اظهارکرد: از آنجا که این موضوع دارای ابعاد مختلف قانونی بوده و دستگاه های متعدد ملی در آن دخیل هستند، هرگونه اطلاع رسانی تنها از طریق دستگاه و مراجع مربوطه قانونی معتبر است.
به گزارش ایرنا خبری در فضای مجازی با عنوان جزئیات و شرایط تبدیل خودروهای پلاک اروند به پلاک ملی از قول یک مقام آگاه پخش شده که بر اساس آن افرادی که تا تاریخ ۳۰ اسفند ۹۵ خودروی اروندی خریداری کرده اند، می توانند بر اساس شرایطی آن را به پلاک ملی تبدیل کنند.
ابه ادعای این خبر، برای تبدیل خودروهای پلاک اروند به پلاک ملی صاحبان سند باید با در دست داشتن مدارک خودرو درخواست خود را ارائه و پس از بررسی کارشناسی قیمت خودرو مبلغی بین ۲میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال (بسته به نوع و قیمت خودرو) پرداخت و روند تبدیل پلاک خودرو در ۱۰ روز کاری انجام خواهد شد.
این مقام آگاه گفته بود:به دلیل اینکه گستره جغرافیایی منطقه آزاد اروند شهرستانهای آبادان و خرمشهر است، در گام نخست آن و تا پایان اردیبهشت، فقط خودروهای با سال تولید تا پیش از ۲۰۱۵ که بیشتر در این دو شهرستان هستند ، پلاک ملی خواهند شد.
وی افزود: در گام دوم خودروهای مدل ۲۰۱۶ و ۲۰۱۵ در ۱۱ شهرستان آبادان، خرمشهر، دزفول، بهبهان، ماهشهر، امیدیه، شادگان، اندیمشک، رامهرمز، ایذه، مسجدسلیمان پلاک خواهند شد و مالکان خودرو به هر کدام از این شهرستانها که نزدیکتر باشند می توانند مراجعه کنند.
منطقهٔ آزاد اروند که در نیمهٔ دوم سال ۱۳۸۲ به تصویب رسید با وسعتی بالغ بر ۱۷٫۲۰۰ هکتار بزرگترین منطقهٔ آزاد تجاری و صنعتی کشور است. در سفر استانی ریاست جمهوری به خوزستان کل شهرستان های آبادان و خرمشهر در محدوده منطقه قرار گرفتند.
۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار