بر اساس شنیده های خبرنگار قلم ماندگار:

خبر ویژه: احتمال استعفای چند عضو هیات مدیره نظام مهندسی کشاورزی خوزستان!

تاریخ انتشار: شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۵ ق٫ظ
خبر ویژه: احتمال استعفای چند عضو هیات مدیره نظام مهندسی کشاورزی خوزستان! اهواز- قلم ماندگار- خبرهای رسیده از سازمان نظام مهندسی کشاورزی خوزستان حکایت از آن دارد که به احتمال زیاد چند تن از اعضای هیات مدیره این سازمان بزودی در انتقاد به نحوه عملکرد این سازمان استعفا خواهند داد.

قلم ماندگار:

خبرهای رسیده از سازمان نظام مهندسی کشاورزی خوزستان حکایت از آن دارد که به احتمال زیاد چند تن از اعضای هیات مدیره این سازمان بزودی در انتقاد به نحوه عملکرد این سازمان استعفا خواهند داد.
لازم به ذکر است پنجمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشاورزی خوزستان ۶ ماه پیش برگزار و بدنبال آن حدود دو ماه پیش فتح الله ابوعلی بعنوان رییس نظام مهندسی کشاورزی استان منصوب شد.
ظاهرا قرار بود هیات مدیره نظام مهندسی کشاورزی خوزستان در دوره جدید دست به تحولات اساسی بزند تا اعتماد جامعه مهندسین کشاورزی استان را دوباره کسب نماید.
در حال حاضر موج نارضایتی عمومی از عملکرد سازمان نظام مهندسی کشاورزی در چند روز گذشته باعث رویگردانی بخشی از جامعه مهندسین کشاورزی از این سازمان شده است که بزودی در گزارشات بعدی و سلسله وار به دلایل و ریشه های آن بطور مفصل خواهیم پرداخت.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار