خدمات و تلاش های شبانه روزی پلیس استان خوزستان قابل تحسین است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۷ ب٫ظ
خدمات و تلاش های شبانه روزی پلیس استان خوزستان قابل تحسین است فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان گفت: خدمات و تلاش های شبانه روزی پلیس در استان خوزستان قابل تحسین است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، سردار “حسن شاهوارپور” ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مجاهدت‌ها و ایثارگری رزمندگان اسلام، ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران، بسیج مردمی و نیروی انتظامی در قالب ژاندارمری شهربانی کمیته در دوران دفاع مقدس یک صف واحد در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و موفقیت های چشمگیری را بدست آوردند.

وی با بیان اینکه حوزه امنیت اجتماعی یک مطالبه عام است که مردم همواره درخواست دارند که خدمت گذاران خودشان را همچنان در امنیت اجتماعی کمک کنند، افزود: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در خوزستان اطلاعیه ای را در پاسخ به این مطالبه اعلام کرد، که در آن نافی تلاش ها و مجاهدت‌ها همکاران عزیز در مجموعه نیروی انتظامی در این استان نمی شود.

سردار شاهوارپور با تاکید بر اینکه کارکنان نیروی انتظامی شبانه روز در همه صحنه‌ها حضور همه جانبه دارند، تصریح کرد: ناجا شهدای والامقامی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و همیشه درصدد ایجاد رضایت‌مندی برای مردم هستند .
وی با اشاره به خدمات متعدد و شایسته نیروی انتظامی در سطح استان خوزستان، بیان داشت: سپاه پاسداران در کنار نیروی انتظامی همواره آمادگی داریم ماموریت‌های که احساس نیاز کنند، همانند انتخابات مجلس شورای اسلامی سال گذشته، راهیان نور به صورت ید واحده ماموریت‌ها را دنبال کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان خاطرنشان کرد: از زحمات و تلاش های فرمانده نیروی انتظامی استان سردار”حیدر عباس زاده” و آحاد کارکنان ناجا که در خدمت مردم و همچنین امنیت جامعه را برقرار می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.

این مقام ارشد نظامی در خوزستان گفت: در روزهای گذشته شاهد اقدامات بسیار خوب همکاران ما در نیروی انتظامی از قبیل دستگیری تعرض کنندگان به قهوه خانه و شهروندان در چهار راه زند اهواز بودیم یکی از اقدامات بجا و برجسته نیروی انتظامی استان برخورد با اراذل و اوباش و کسانی که بخواهند امنیت اجتماعی را خدشه دار کنندبوده قطعاً این اقدامات ادامه خواهد داشت.

سردار شاهوارپور تصریح کرد: نیروی انتظامی مصمم و با اراده‌ای که برای تامین امنیت اجتماعی دنبال می کنند، بتوانند همواره رضایت مندی مردم را داشته باشند و مجموعه سپاه پاسداران نیز در کنار آنان در ماموریت های که شورای تامین و ناجا نیاز ببینند، کمک کار هستیم .

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار