خرمشهر، میزبان رقابت های بین‌المللی کبدی شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۴۶ ق٫ظ
خرمشهر، میزبان رقابت های بین‌المللی کبدی شد [ad_1] آبادان – ایرنا – دبیر هیات کبدی استان خوزستان گفت:بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی انجا شده، رقابت های بین‌المللی ورزش ‘ کبدی’ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه جاری به میزبانی خرمشهر برگزار می شود. به گزارش ایرنا عبدالامیر شمخانی چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در اداره ورزش و جوانان خرمشهر، رقابت های […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – دبیر هیات کبدی استان خوزستان گفت:بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی انجا شده، رقابت های بین‌المللی ورزش ‘ کبدی’ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه جاری به میزبانی خرمشهر برگزار می شود. به گزارش ایرنا عبدالامیر شمخانی چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در اداره ورزش و جوانان خرمشهر، رقابت های بین المللی ورزش ‘کبدی ‘ را از مهم ترین تورنمنت های این رشته در جهان خواند و گفت:مسابقات تورنمنت بین‌المللی کبدی با نام ‘ فجر اروند’ با حضور ۱۶۰ ورزشکار از کشور های عراق، افغانستان و ایران برگزار می شود.
وی اظهار داشت:قرار بود مسابقات تورنمنت کبدی با حضور چهار کشور خارجی برگزار شود، ولی این رقابت ها با تورنمنت شمشیربازی تداخل داشت و تاجیکستان و پاکستان نتوانستن در این رقابت حضور یابند.
شمخانی افتتاح خانه کبدی استان خوزستان در خرمشهر را یادآور شد و گفت: همزمان با شروع مسابقات تورنمنت کبدی، خانه کبدی با حضور رئیس فدراسیون کبدی جمهوری سالامی ایران و مدیر کل اداره ورزش وجوانان خوزستان افتتاح می شود.
رئیس هیات کبدی خرمشهر نیز در این نشست گفت: مسابقات تورنمنت کبدی با شعار ‘اسلام پیام آور صلح جهانی’ برگزار می شود.
مصطفی عباسی افزود: مسابقات تورنمنت کبدی با حضور شش تیم ملی عراق الف، عراق ب، تیم ملی جوانان ایران، تیم ملی افغانستان، تیم منتخب خوزستان و تیم منتخب اروند خرمشهر برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مسابقات، یکشنبه ۲۴ بهمن آغاز شده و تا دوشنبه ۲۵ بهمن ادامه می یابد، افزود:این مسابقات برای نخستین بار در کشور و بعد از مسابقات آسیایی مهم ترین رویداد فدراسیون کبدی است.

*** مسابقات تورنمنت شمسیربازی در خرمشهر برگزار می شود
رئیس هیات شمشیربازی خرمشهر نیز در این نشست خبری با اعلام خبر میزبانی خرمشهر از رقابت های بین المللی شمشیربازی، گفت: مسابقات شمشیربازی با حضور تیم های ملی عراق و کویت، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران، منتخب استان خوزستان و منتخب خرمشهر در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن سال جاری در خرمشهر برگزار می شود.
حمید براجعه افزود:روسای فدراسیون شمشیربازی کشورهای عراق و کویت و ایران نیز در این رقابت ها حضور می یابند.
وی با بیان اینکه خانه شمشیربازی خرمشهر نیز همزمان با آغاز مسابقات افتتاح می شود، گفت:کمبودهایی در سالن وجود دارد و امیدواریم، تا قبل از برگزاری مسابقات تجهیزات فراهم شود.
۷۱۰۰/۶۱۲۵ خبرنگار:کمیله حجازی **انتشاردهنده: سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال
http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار