خطیب جمعه آبادان:دشمن اسلامیت انقلاب را هدف قرار داده است

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۳ ب٫ظ
خطیب جمعه آبادان:دشمن اسلامیت انقلاب را هدف قرار داده است [ad_1] آبادان – ایرنا – امام جمعه موقت آبادان، انقلاب اسلامی ایران را حافظ اصول دین مبین اسلام دانست و گفت: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب مردم ایران، اسلامیت آن را هدف قرار داده است. به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام علی نجیبی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آبادان افزود:دشمن در تلاش است تا با […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – امام جمعه موقت آبادان، انقلاب اسلامی ایران را حافظ اصول دین مبین اسلام دانست و گفت: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب مردم ایران، اسلامیت آن را هدف قرار داده است. به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام علی نجیبی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آبادان افزود:دشمن در تلاش است تا با ترفندهای گوناگون اسلامیت را از انقلاب اسلامی ایران دور کند تا به اهداف شوم خود دست یابد.
وی اظهارکرد: مسئولیت همه در حفظ و مراقبت از انقلاب اسلامی بالا است و همه باید برای حفظ ثمره خون شهدا و امام شهدا بیشتر تلاش کنند.
حجت‌الاسلام نجیبی گفت:مردم مسئولیت خود را در قبال انقلاب اسلامی با حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی و عبادی به خوبی انجام دادند و اینک وقت آن است تا مسئولان نیز مراقبت بیشتری در این خصوص داشته باشند.
وی در بخش دیگری از خطبه ها به انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا و ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود:مشارکت حداکثری، برگزاری انتخابات سالم و انتخاب فرد و افراد اصلح مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که همه باید به آن توجه داشته باشند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.
۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار