خطیب جمعه خرمشهر: برای رسیدن به جامعه اسلامی فاصله زیادی داریم

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۵ ب٫ظ
خطیب جمعه خرمشهر: برای رسیدن به جامعه اسلامی فاصله زیادی داریم [ad_1] خرمشهر – ایرنا – امام جمعه موقت خرمشهر گفت: برای رسیدن به جامعه اسلامی فاصله زیادی داریم. به گزارش ایرنا حجت الاسلام نصر حمادی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته خرمشهر در مسجد جامع این شهر افزود: اگر کاستی هایی هست، مربوط به نظام اسلامی نیست بلکه ناشی از بی عدالتی ها […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – امام جمعه موقت خرمشهر گفت: برای رسیدن به جامعه اسلامی فاصله زیادی داریم. به گزارش ایرنا حجت الاسلام نصر حمادی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته خرمشهر در مسجد جامع این شهر افزود: اگر کاستی هایی هست، مربوط به نظام اسلامی نیست بلکه ناشی از بی عدالتی ها است.
وی اظهارکرد:اگر برخی حقوق های نجومی می گیرند و یا در گوشه و کنار کشور برخی به نان شب محتاج هستند، ناشی از انتخاب ما مردم است و اشکال به نظام اسلامی نیست.
امام جمعه موقت خرمشهر با بیان اینکه در انتخابات بصیرت را بالا ببریم، گفت: رئیس جمهور را انتخاب می کنیم که آرمان ها را برای ملت تحقق بخشد نه این که با شعارهای خود به مردم وعده دهد.
حجت الاسلام حمادی افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب تحقق دولت اسلامی به معنای حاکمیت اسلامی سخت تر از نظام اسلامی و انقلاب اسلامی است.
وی در ادامه، پیشرفت همه جانبه در اقتصاد، تولید و اشتغال را از آرمان های جامعه اسلامی دانست و گفت: مردم در طول دوران انقلاب اسلامی در برابر ناملایمات و تحریم ها ایستادگی کردند و این حق را دارند که عدالت اجتماعی در جامعه برقرار باشد.
حجت الاسلام حمادی با تبریک فرارسیدن ۱۲ فروردین سالروز جمهوری اسلامی، اظهارکرد:بیش از ۹۸ درصد مردم در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ به جمهوری اسلام رای آری دادند و این روز به عنوان یکی از اعیاد ملی و مذهبی از سوی امام راحل (ره) نام گذاری شد.
وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی گروه های مختلفی در رابطه با حاکمیت و حکومت ادعاهای مختلفی داشتند ولی امام راحل(ره) فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه زیاد و نگویید جمهوری دمکراتیک خلق؛ بلکه جمهوری اسلامی بگویید.
۷۱۰۰/ ۶۰۳۷
خبرنگار: کمیله حجازی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار