خطیب جمعه دزفول:مسئولان برای مدیران ناکارآمد خوزستانی تصمیماتی اتخاذ کنند

تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۲ ب٫ظ
خطیب جمعه دزفول:مسئولان برای مدیران ناکارآمد خوزستانی تصمیماتی اتخاذ کنند [ad_1] دزفول-ایرنا-خطیب جمعه دزفول ضمن انتقاد از مدیریت ناکارآمد برخی مدیران گفت:مسئولان برای مدیران ناکارآمد تصمیماتی اتخاذ کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدقاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) دزفول افزود:باید وضعیت خاک گرفتن مقره ها که منجر به قطعی برق در استان خوزستان شده بررسی […]

[ad_1]


دزفول-ایرنا-خطیب جمعه دزفول ضمن انتقاد از مدیریت ناکارآمد برخی مدیران گفت:مسئولان برای مدیران ناکارآمد تصمیماتی اتخاذ کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدقاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) دزفول افزود:باید وضعیت خاک گرفتن مقره ها که منجر به قطعی برق در استان خوزستان شده بررسی شود.
وی افزود: این موضوع باعث نگرانی مقام معظم رهبری نیز شده و هفته گذشته مسئولان را به فکری اساسی در این خصوص دعوت کردند.
وی در بخش دیگری از خطبه های این هفته دزفول در خصوص برگزاری کنگره بین المللی جندی شاپور که هفته گذشته با حضور مسئولان ارشد کشوری و استانی در دزفول برگزار شد گفت:این کنگره دستاوردهای فرهنگی و احراز هویتی فراوانی برای ما به همراه داشت و سخنرانی ها و مقالات علمی و تاریخی و فرهنگی با ارزشی ارائه شد .
خطیب جمعه دزفول افزود:در این کنگره از محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و چهره ماندگار و اثرگذار کشورمان نیز تقدیر شد زیرا مردم دزفول قدردان نخبگان و شخصیت های تاثیرگذار می باشند ولی از صداوسیمای خوزستان که مانند همیشه در پوشش این کنگره کوتاهی کرد جای انتقاد وجود دارد.
وی در بخش دیگری روز امور تربیتی و تربیت اسلامی را که اساس رشد و پیشرفت هر جامعه است را گرامیداشت و افزود:اگر کودکان ،نوجوانان و جوانان ما درست تربیت شوند مشکلات بسیاری در جامعه حل می شود و اگر دیده می شود که شلوغی دادگستری ها به دلیل این است که تربیت صحیحی در جامعه صورت نگرفته است.
امام جمعه دزفول در فراز دیگری از خطبه های این هفته دزفول به برگزاری کنفرانس بین المللی انتفاضه فلسطین در تهران اشاره کرد و گفت:مقام معظم رهبری شخصا در افتتاحیه این اجلاس حضور داشته اند و سخنرانی کردند و شفاف تر از گذشته از قصه پرغصه جهان اسلام پرده برداشتند.
وی افزود:حدود هفت دهه است که جهان شاهد بی سابقه ترین ظلم تاریخ علیه فلسطین است و آمریکا،اسرائیل،رژیم آل سعود و دیگر حکام خودفروخته منطقه آتش فتنه را برای به انحراف کشیدن مسئله فلسطین در منطقه برافروخته اند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی اضافه کرد:جمهوری اسلامی این کنفرانس را برگزار کرد و مقام معظم رهبری تنها راه و علاج کار فلسطین را مقاومت دانستند و از غزه بعنوان دژ مقاومت یاد کردند و معتقدند هر ملتی که مقاومت را در پیش گیرد نمی توان از آن عبور کرد.
خطیب جمعه دزفول همچنین به راه اندازی آزمایشی شرکت فولاد دزفول نیز اشاره کرد و گفت:فولاد دزفول جهش بزرگی در صنعت دزفول در کنار کشاورزی است که الان فاز نخست این کارخانه با یک هزار و ۳۰۰ تن فولاد در روز همراه است و روزانه ۱۳۰ تریلر در فولاد دزفول تردد می کنند که در اقتصاد منطقه و کشور بسیار مهم است .
حجت الاسلام قاضی دزفولی ضمن تقدیر از دست اندرکاران فولاد دزفول گفت:فاز نخست این کارخانه با سرمایه گذاری ۳۵ میلیون یورویی معادل ۱۲۰ میلیارد تومان در مدت سه سال به مرحله بهره برداری رسیده است و ساختمان فاز دوم آن نیز ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اواخر سال ۹۶ یا اوایل سال ۹۷ به مرحله بهره برداری می رسد که سه برابر فاز نخست برای آن سرمایه گذاری شده است .
وی فعالیت این کارخانه را در کشور بی نظیر دانست و گفت:تجهیزات این کارخانه در مدت ۱۰ ماه نصب شده که در سالی که کلیه کارهای تولیدی با اختلال همراه هستند نمادی از اقتصاد مقاومتی محسوب می شود .
خطیب جمعه دزفول افزود:۲۱۵ نفر از جوانان بومی دزفول از طریق آزمون در این کارخانه مشغول به کار شده اند و ۱۲ برابر اشتغال غیرمستقیم نیز بهمراه دارد .
وی در پایان خطبه های این هفته دزفول از آغاز ثبت نام بانوان در حوزه علمیه دزفول و سراسر کشور خبر داد و گفت:اگر بانوان با علوم اسلامی آشنا شوند در تربیت فرزندان بسیار موثر خواهند بود .
وی افزود: گزارشاتی از بالا رفتن قیمت و اجاره مسکن در دزفول رسیده که از مسئولان درخواست می شود در صورت صحت موضوع پیگیری و تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.
۷۲۷۸/۶۰۶۴
خبرنگار:رقیه کردی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار