نامه سرگشاده علی ساری نماینده اهواز و عضو فراکسیون امید به رییس جمهور : آقای روحانی ! با افراد بی کفایت و اهمال گر با قاطعیت برخورد کنید/ به داد مردم خوزستان برسید/ وضعیت بوجود آمده برای مردم غیر قابل تحمل است

خوزستانی ها به ستوه آمدند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۳ ب٫ظ
خوزستانی ها به ستوه آمدند ساری نماینده مردم اهواز و عضو فراکسین امید در مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشت: سفرهای تشریفاتی، دید و بازدیدهای صوری، دستورهای بی‌ضمانت، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم، دوای درد نیست؛ به داد مردم خوزستان برسید.
علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس طی نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور، نسبت به وضعیت آلودگی هوای خوزستان به شدت ابراز نگرانی و ناراحتی کرد.
 متن نامه به این شرح است:
رئیس جمهور محترم ایران اسلامی
حضرت حجت الاسلام و المسلمین روحانی
قطعی های متوالی آب و برق و تلفن و بحران های پیش آمده ناشی از آن مردم خوزستان را به ستوه آورده است . واقعیت این است که ما خوزستانی ها صبور ، مظلوم و قدرشناس هستیم اما وضعیت بوجود آمده برای مردم غیر قابل تحمل است.
به جرات می توانم ادعا کنم که مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی نیز چنین شرایطی را شاهد نبودند.
آقای رئیس جمهور به داد مردم خوزستان برسید. نه بدلیل اینکه در انتخابات اتی به رای آنها نیاز دارید. نه بدلیل اینکه این مردم همان مردمی هستند که به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دین خود را به اسلام ادا کردند . نه بدلیل اینکه این مردم تامین کننده نفت و گاز و فولاد و سایر تولیدات صنعتی کشور هستند، نه بدلیل اینکه در منشور حقوق شهروندی از حق کرامت انسانی و حق رفاه مردم ذکری به میان آمده است بلکه به این دلیل که مردم خوزستان هم حق حیات دارند، این حق را دارند که از زندگی شایسته و لوازمی نظیر برخورداری از اب و برق و تلفن برخوردار باشند.
سفرهای تشریفاتی ، دید و بازدیدهای صوری، دستورهای بی ضمانت، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم دوای درد مردم نیست، به وزیران و مدیران ارشد خود دستور دهید هرچه سریعتر چالش های استان خوزستان را مدیریت کنند و با افراد بی کفایت و اهمال گر با قاطعیت برخورد کنید.
 انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار