خوزستان در خجسته میلاد حضرت علی(ع) غرق در جشن و سرور است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۰ ب٫ظ
خوزستان در خجسته میلاد حضرت علی(ع) غرق در جشن و سرور است [ad_1] اهواز – ایرنا – سراسر استان خوزستان در ۱۳ رجب ، سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) غرق در نور ، شادی و سرور است. به گزارش خبرنگار ایرنا مردم مومن و دوستدار مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استان از شب گذشته به مناسب میلاد نخستین ستاره امامت و ولایت حضرت امیرالمومنین […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – سراسر استان خوزستان در ۱۳ رجب ، سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) غرق در نور ، شادی و سرور است. به گزارش خبرنگار ایرنا مردم مومن و دوستدار مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استان از شب گذشته به مناسب میلاد نخستین ستاره امامت و ولایت حضرت امیرالمومنین علی (ع) با برپایی بیرق های سبز و چراغانی کوی و برزن ، ولادت نور امامت را جشن گرفتند.
مردم عاشق مکتب علوی در جای جای استان خوزستان با توزیع شیرینی ، شربت و گل ، ضمن گرامیداشت روز پدر ، ولادت پدر یتیمان را گرامی داشتند.
همچنین در بسیاری از منازل مراسم جشن ، شعرخوانی و مولودی خوانی در مدح حضرت علی(ع) با شکوه و جلوه خاص برگزار شد.
امشب نیز مساجد و بقاع متبرکه استان خوزستان به مناسب سالروز میلاد حضرت علی (ع) مراسم سخنرانی و شعرخوانی برگزار می شود.
برخی خیران استان نیز با قربانی گوسفند و توزیع گوشت بین فقرا ، مستمندان و ایتام ، سالروز ولادت حضرت علی (ع) را با اقدامی خیر خواهانه گرامی داشتند.
توزیع هدایا و مواد غذایی از سوی موسسات خیریه بین روستائیان نیز از دیگر برنامه های سالروز ولادت حضرت علی(ع) در برخی مناطق خوزستان بود.
۶۰۶۵/۶۰۶۸
خبرنگار:محمدرضا بنوره** انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار