خوزستان قربانی طمع بسیاری از مدیران غیر بومی شده است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۹ ب٫ظ
خوزستان قربانی طمع بسیاری از مدیران غیر بومی شده است احمد سراج گفت: خوزستان قربانی طمع بسیاری از مدیران غیر بومی شده است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

خوزستان قربانی طمع بسیاری از مدیران غیر بومی شده است

به گزارش قلم ماندگار، خوزستان سرشار از جوانان پر تلاش و تحصیل کرده با ظرفیت بالا است که متاسفانه نادیده گرفته شدن و شاهد پدیده ای غریب و ناآشنا به نام مدیران توریستی هستند.

 ظرفیت های استان خوزستان به تنهایی میتواند معضل بیکاری را در کل کشور برطرف کند ولی هم اکنون شاهد بیکاری گسترده در میان جوانان بومی استان هستیم و تا وقتی پدیده بیکاری گریبانگیر جوانان بومی باشد استفاده از ظرفیت های غیر بومی ممنوع است.

ایجاد اشتغال مهمترین اولویت استان خوزستان است، استانی که پر از ظرفیت های متنوع از جمله کشاورزی و گردشگری ، نفت پتروشیمی و نیرو است که هر کدام از این ظرفیت ها به تنهایی میتواند اقتصاد ملی ما را دگرگون کند، که متاسفانه در ادوار گذشته کمتر به این امر مهم پرداخته شده، از جمله وظایف نماینده در خصوص ایجاد شغل برای جوانان، جذب سرمایه برای تولید شغل دائمی و امن است، که در برنامه ششم توسعه، دولت موظف به تامین سالانه یک میلیون شغل در سال شده است و مسئول پیگیری و مطالبات انجام این برنامه نماینده مردم در مجلس است.
.
احمد سراج

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار