خوزستان نایب قهرمان مسابقات بیماران دیابتی کشور شد

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۰ ب٫ظ
خوزستان نایب قهرمان مسابقات بیماران دیابتی کشور شد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم خوزستان در مسابقات دیابتی قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان به مقام دوم دست یافت. به گزارش ایرنا، شامگاه روز جمعه مسابقات بیماران دیابتی قهرمانی کشور به میزبانی اهواز به پایان رسید که تیم خوزستان در دو بخش آقایان و بانوان مقام دوم را به خود اختصاص […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم خوزستان در مسابقات دیابتی قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان به مقام دوم دست یافت. به گزارش ایرنا، شامگاه روز جمعه مسابقات بیماران دیابتی قهرمانی کشور به میزبانی اهواز به پایان رسید که تیم خوزستان در دو بخش آقایان و بانوان مقام دوم را به خود اختصاص داد.
این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان با حضور ۱۲۱ ورزشکار دیابتی در قالب ۱۴ تیم از ۱۵ استان برگزار شد.
در این مسابقات و در بخش آقایان تیم اصفهان با کسب ۳۰۵ امتیاز به مقام اول دست یافت. همچنین استان های خوزستان و کردستان به ترتیب با امتیازهای ۲۸۸ و ۱۸۹ مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش بانوان این مسابقات تیم گیلان با کسب ۲۵۶ امتیاز عنوان اول را کسب کرد همچنین تیم های خوزستان و اصفهان به ترتیب با کسب ۱۸۳ و ۱۸۱ امتیاز به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
این مسابقات در بخش آقایان در رشته‌های دارت، شطرنج، تنیس‌روی‌میز و شنا و در بخش بانوان در رشته‌های دارت، شطرنج و تنیس برگزار شد.
در مسابقات آقایان زیر ۲۵ سال نتایج زیر حاصل شد:
تنیس روی میز:
۱_ علی یوسف لاوی(خوزستان)
۲_ سهند شیخ الاسلام(کردستان)
۳_ علی چوبکی(همدان)

رشته دارت:
۱_محمد زرین(خوزستان)
۲_سعید داوری(خوزستان)
۳_آرمان مباشری(اصفهان)

رشته شنا ۵۰ متر قورباغه:
۱_عرفان خاوریان(کردستان)
۲-فرزاد ارزانی(خوزستان)

رشته شنا ۵۰ متر آزاد:
۱_عرفان خاوریان( کردستان)
۲_فرزاد ارزانی(خوزستان)
۳_امیرحسین سبحانی فر(همدان)

رشته شطرنج:
۱_میلاد محمدی(مرکزی)
۲_محمدجواد کیانی(اصفهان)

مسابقات آقایان بالای ۲۵ سال:
رشته تنیس روی میز :
۱_جمال فتاحی(خوزستان)
۲_امان مراد افشین(خراسان شمالی)
۳_حسین رفیعی(خراسان جنوبی)

رشته دارت:
۱_مهدی حیدریان (کرمانشاه)
۲_عادل حویزی (خوزستان)
۳_ رضا نظریان (خوزستان)

رشته شنا قورباغه:
۱_تورج میری( اصفهان)
۲_ جعفر حفایی(آذربایجان شرقی)
۳_محمد خلیل خاوریان(کردستان)

شنا ۵۰ متر آزاد:
۱_تورج میری (اصفهان)
۲_جعفر حفایی(آذربایجان شرقی)
۳_محمد جلیل خاوریان(کردستان)

شطرنج:
۱_مجتبی یوسف راکی(خوزستان)
۲_بهروز مقدم(خوزستان)
۳_فریبرز شیروانی(خوزستان)

مسابقات بخش بانوان بالای ۲۵ سال:
رشته تنیس روی میز :
۱_صغری حسنی(گیلان)
۲_طاهره غفاری(قم)
۳_زینب ولدپور(اصفهان)

رشته دارت:
۱_مهین مکوندی(خوزستان)
۲_الهام حاجی زاده (خوزستان)
۳_نعیمه صفری(مرکزی)

شطرنج :
۱_ربابه حسنی(گیلان)
۲_یگانه چهره گشا(کرمانشاه)
۳_پروانه فرج زاده(مرکزی)

مسابقات بانوان زیر ۲۵ سال:
رشته دارت:
۱_ آتنا داوودی(خوزستان)
۲_شهناز توکلی(اصفهان)
۳_زهراسادات معصومی(گیلان)
۶۰۰۲خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار