خوزستان چهارشنبه میزبان معاون اول رئیس جمهوری است/ افتتاح طرح آماک در اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۷ ق٫ظ
خوزستان چهارشنبه میزبان معاون اول رئیس جمهوری است/ افتتاح طرح آماک در اهواز [ad_1] اهواز – ایرنا – خوزستان چهارشنبه ۱۶فروردین ماه ۱۳۹۶ میزبان اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری است. به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در سفر به خوزستان چند طرح را در شهرستان های اهواز، دزفول و اندیکا افتتاح می کند.جهانگیری ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه وارد اهواز می […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – خوزستان چهارشنبه ۱۶فروردین ماه ۱۳۹۶ میزبان اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری است. به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در سفر به خوزستان چند طرح را در شهرستان های اهواز، دزفول و اندیکا افتتاح می کند.
جهانگیری ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه وارد اهواز می شود که بازدید از کانون های گرد و غبار، افتتاح طرح آماک (طرح جمع آوری گازهای همراه نفت) و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی از برنامه های وی در اهواز است.
معاون اول رئیس جمهوری در روز دوم سفر خود برای افتتاح طرح های آبرسانی عازم اندیکا شده و پس از آن در دزفول کلنگ زنی طرح های پالایشگاه، کارخانه بسته بندی قارچ، کارخانه فولاد و کارخانه روغن کشی را در برنامه دارد.
بر اساس این گزارش، آخرین سفر جهانگیری به خوزستان ۱۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ در سفر دو روزه به خوزستان چند طرح افتتاح کرده و مسائل خوزستان به ویژه در زمینه گرد و غبار بررسی شد.
ین سفر که مصادف با دهه فجر بود، در پی طوفان گرد و خاک هشتم بهمن در اهواز و تعدادی از شهرهای استان انجام شد.
در این سفر جهانگیری دستورات ویژه و فوری برای اقدام دستگاه ها به منظور مقابله با ریزگردها و حل مشکلات قطعی آب و برق ناشی از این طوفان صادر کرد.
۷۱۵۱/۶۱۲۵ خبرنگار:نادره وائلی زاده *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار