داوری مانع قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی فرنگی شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۱۶ ق٫ظ
داوری مانع قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی فرنگی شد [ad_1] آبادان – ایرنا – نایب رییس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:ایران در جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ عملکرد خوبی داشت اما داوری ها مانع قهرمانی این تیم شد. به گزارش ایرنا حمید بنی تمیم شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران افزود:مسابقات جام جهانی با میزبانی مطلوب آبادانی ها برگزار شد و تمام تیم ها […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – نایب رییس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:ایران در جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ عملکرد خوبی داشت اما داوری ها مانع قهرمانی این تیم شد. به گزارش ایرنا حمید بنی تمیم شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران افزود:مسابقات جام جهانی با میزبانی مطلوب آبادانی ها برگزار شد و تمام تیم ها از این میزبانی رضایت کامل داشتند.
وی اظهار داشت:مسابقات به لحاظ کیفی شرایط بسیار خوبی داشت و رقابت های فوق العاده نزدیکی بین تیم ها انجام شد.
نایب رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی گفت:تیم ایران خیلی جوان بود ولی برای مسابقات ۲۰۲۰ برنامه دارد و با توجه به بازنشستگی کشتی گیران بزرگ می توانیم از ظرفیت های جوانان خود بهره ببریم.
بنی تمیم گفت:همه داشته های ما پس از المپیک همین جوانانی بودند که در جام جهانی حضور یافتند ولی می توان به آینده آنها امیدوار بود.
وی افزود:تیم روسیه با تمام قوا و کشتی گیران اصلی و المپیکی خود وارد این مسابقات شده بود و در واقع این تیم از لحاظ سن و سال با تجربه تر بود.
نایب رئیس فدراسیون کشتی ایران با اشاره به قضاوت ضعیف داوری ها در این مسابقات تصریح کرد:در این مسابقات شاهد داوری های ضعیف به ویژه در دیدار ایران و روسیه بودیم و این داوری ها تیم ایران را از رسیدن به قهرمانی دور کرد.
در پایان رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ که در سالن کوثر آبادان برگزار شد تیم روسیه بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های آذربایجان و ایران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
۷۱۰۴/ /۳۰۱۵خبرنگار:مسعود گادار و عدنان جواهری**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار