داور بین المللی وزنه برداری: هیچ لغزشی را در امر قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور شاهد نبودیم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۰ ب٫ظ
داور بین المللی وزنه برداری: هیچ لغزشی را در امر قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور شاهد نبودیم [ad_1] اهواز- ایرنا- داور بین المللی وزنه برداری گفت: رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی اهواز در بالاترین سطح برگزار شده و تاکنون هیچ لغزشی را در امر قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور شاهد نبودیم. اردشیرشمس شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری دومین روز از رقابت های وزنه برداری […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- داور بین المللی وزنه برداری گفت: رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی اهواز در بالاترین سطح برگزار شده و تاکنون هیچ لغزشی را در امر قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور شاهد نبودیم. اردشیرشمس شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری دومین روز از رقابت های وزنه برداری قهرمانی کشور در اهواز اظهارکرد: باتوجه به این که انتظار می رفت قهرمانان تیم ملی نیز در این رقابت ها حضور پیدا کنند اما به تشخیص شورای عالی فدراسیون وزنه برداری کشور برای حضور در رقابت های جام بین المللی فجر خود را آماده کرده و در این مسابقات شرکت نکردند.
وی افزود: با این وجود این رقابت ها در این دو روز و در بالاترین سطح برگزار شده و رقابت خوبی را از سوی شرکت کنندگان شاهد بودیم.
داور بین المللی وزنه برداری ادامه داد:همچنین در امر قضاوت نیز داوران بین المللی و مطرحی در این رقابت ها حضور داشته و هیچگونه لغزشی در امر قضاوت مشاهده نکردیم.
وی بیان کرد: خوزستان نیز همانگونه که دارای ورزشکاران مطرحی در سطوح مختلف است، از داوران سطح بالایی نیز برخوردار بوده که قضاوت آن ها در مسابقات داخلی استان کمتر از مسابقات قهرمانی کشور نیست.
شمس تصریح کرد: حضورمستمر داوران استان خوزستان در کلاس های متعدد آموزشی تمامی نقاط ضعف را در این بخش برطرف کرده و اکنون شاهد رشد خوبی در زمینه داوری این استان هستیم.
وی اظهار کرد: هرچه داوران در مسابقات سطح بالاتر حضور داشته باشند می توانند بر تجربیات خود افزوده و سطح قضاوت خود را ارتقا دهند.
رقابت ها وزنه برداری قهرمانی کشور با حضور ۲۱ استان از ۱۹ تا ۲۱ بهمن درسالن شهدای وزنه برداری اهواز برگزار شد.
۷۱۵۲
خبرنگار: محمدرضا خبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار