داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا بدون گواهی سوء پیشینه ثبت نام کنند

تاریخ انتشار: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۸ ب٫ظ
داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا بدون گواهی سوء پیشینه ثبت نام کنند [ad_1] اهواز- ایرنا-دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کرد: داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا که تا کنون به هر دلیل موفق به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه نشده اند می توانند بدون گواهی سوء پیشینه ثبت نام کنند. به گزارش ایرنا علی پور علی مطلق روز شنبه در نامه ای به کمیته اطلاع رسانی […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا-دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کرد: داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا که تا کنون به هر دلیل موفق به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه نشده اند می توانند بدون گواهی سوء پیشینه ثبت نام کنند. به گزارش ایرنا علی پور علی مطلق روز شنبه در نامه ای به کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کرد:این افراد می توانند با تنظیم فرم خود اظهاری مربوطه در فرمانداریها یا بخشداریها ثبت نام و اعلام داوطلبی نمایند.
تا کنون داوطلبان برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ملزم به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه به مراکز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداریها و بخشداریها بوده اند.
ثبت نام از دوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا که از ۳۰ اسفند ماه گذشته آغاز شده است تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ششم فروردین ماه ۹۶ ادامه خواهد یافت.
تا کنون پنج هزار و ۲۴۶ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان خوزستان ثبت نام کرده اند که از این تعداد سه هزار و ۴۴۴ نفر داوطلب شوراهای اسلامی شهر و یک هزار و ۸۰۲ نفر داوطلب شرکت در شوراهای اسلامی روستائی استان هستند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور همزمان با انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در ۲۹ اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
۶۰۶۴
خبرنگار و انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار