دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور:در آینده شاهد گسترش کمی و کیفی راهیان نور خواهیم بود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۶ ق٫ظ
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور:در آینده شاهد گسترش کمی و کیفی راهیان نور خواهیم بود [ad_1] اهواز – ایرنا – دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت:با رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری ، در آینده شاهد اقدام های بزرگی در کمیت و کیفیت حرکت کاروان های راهیان نور خواهیم بود. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مرکزی راهیان نور کشور سردار نادر ادیبی در نشست اعضای این ستاد در […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت:با رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری ، در آینده شاهد اقدام های بزرگی در کمیت و کیفیت حرکت کاروان های راهیان نور خواهیم بود. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مرکزی راهیان نور کشور سردار نادر ادیبی در نشست اعضای این ستاد در سال ۱۳۹۶ که در قرارگاه مشترک راهیان نور جنوب کشور برگزار شد در سخنانی ضمن تبریک سال نو تنها راه سعادت را ادامه دادن راه شهدا برشمرد و گفت: قلب شهدا مملو از اتکا و عشق به خداوند و برگرفته از سیره عاشورا بود ؛ ما نیز اگر می‌خواهیم سعادتمند شویم باید این راه پرافتخار و عزت آفرین را ادامه دهیم.
وی با بیان اینکه راهیان نور بزرگترین موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است که مردم را با بهترین ها آشنا می‌کند اظهار کرد:‌ راهیان نور تنها مسیر برای جلوگیری از فراموشی فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس است که موجب آرامش قلب‌های ما می‌شود و ما باید از این حرکت عظیم پاسداری کنیم.
ادیبی در ادامه گفت: سال ۱۳۹۵ برای حوزه ایثار و شهادت سالی پربار بود در بخش پایانی سال ۱۳۹۵ مصادف با دیدار با مقام معظم رهبری بود که دیداری پربار و موجب سعادت برای دست‌اندرکاران راهیان نور بود. ایشان در این دیدار تعاریف جدیدی خلق کردند و مسیر راهیان نور را برای ما هموار و فراهم کردند.
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور اظهار کرد: در آینده اقدام های بزرگی در راهیان نور رخ خواهد داد و شاهد گسترش کمی و کیفی در حرکت کاروان های راهیان راهیان نور خواهیم بود
سالانه حدود پنج میلیون نفر از هموطنان سراسر کشور به خصوص در ایام نوروزی از یادمان ها و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان خوزستان دیدن کرده و مزار شهدای گمنام را زیارت می کنند.
پارسال اتباع بیش از ۴۰کشور جهان از مناطق یادمانی و عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان خوزستان دیدن کرده و از نزدیک با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام آشنا شدند.
۶۰۶۵/۶۰۶۸
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار