دبیر فدراسیون ورزش های همگانی:به دنبال تحقق مشارکت ۵۰ درصدی مردم در ورزش تا چشم انداز ۱۴۰۴ هستیم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۹ ب٫ظ
دبیر فدراسیون ورزش های همگانی:به دنبال تحقق مشارکت ۵۰ درصدی مردم در ورزش تا چشم انداز ۱۴۰۴ هستیم [ad_1] اهواز – ایرنا – دبیر فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: با توجه به چشم انداز فدراسیون تا سال ۱۴۰۴، باید ۵۰ درصد مردم در ورزش مشارکت داشته باشند. به گزارش ایرنا محمدرضا دوست محمدی روز جمعه در حاشیه همایش پیاده روی خانواده در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ورزش پیاده روی یکی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – دبیر فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: با توجه به چشم انداز فدراسیون تا سال ۱۴۰۴، باید ۵۰ درصد مردم در ورزش مشارکت داشته باشند. به گزارش ایرنا محمدرضا دوست محمدی روز جمعه در حاشیه همایش پیاده روی خانواده در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ورزش پیاده روی یکی از ساده ترین و مفیدترین ورزش هایی است که در سلامت جسم و روح و ایجاد نشاط در جامعه موثر است.
وی با بیان این که ورزش پیاده روی نیاز به زیرساخت خاصی نداشته و در همه جا قابل اجرا است افزود: با توجه به این که همایش های پیاده روی از اقبال عمومی بالایی برخوردار است، نزد فدراسیون اهمیت ویژه ای دارد.
وی با اشاره به این که فدراسیون ورزش های همگانی در قالب ۲۵ انجمن و بالغ بر ۵۰ رشته ورزشی مشغول فعالیت است افزود: با توجه به استقبال مردم از همایش های پیاده روی این رشته ورزشی به خوبی در کشور فرهنگ سازی شده و بعضا همایش های پیاده روی در استان ها به صورت خودجوش در حال انجام است.
دوست محمدی با بیان این که بنا داریم تمام اقشار جامعه را تحت پوشش قرار دهیم افزود: تا چشم انداز ۱۴۰۴ شاهد مشارکت ۵۰ درصدی مردم در امر ورزش خواهیم بود.
وی در خصوص ورزش بانوان گفت: بسیاری از ورزشکارانی که در رشته های تحت پوشش ما فعالیت می کنند بانوان هستند به نحوی که در بین ۵۰ فدراسیون موجود کشور در بخش بانوان بیشترین جامعه آماری را داریم.
دبیر فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: با توجه به نقش زنان در سلامت خانواده ها، قطعا تلاش خواهیم کرد تا بانوان در برنامه های ما سهم به سزایی داشته باشند.
۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار