دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی: اسلام بنای جنگ با کشوری را ندارد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۹ ب٫ظ
دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی: اسلام بنای جنگ با کشوری را ندارد [ad_1] اهواز – ایرنا – دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ‌اسلام بنای درگیری و جنگ با هیچ کشوری را ندارد و پیام اسلام تقوا، عدالت، پاکی و آزادگی است. به گزارش ایرنا آیت الله محسن اراکی شامگاه دوشنبه در معراج شهدای اهواز در جمع کاروان های راهیان نور اظهار کرد: اما عده‌ای […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ‌اسلام بنای درگیری و جنگ با هیچ کشوری را ندارد و پیام اسلام تقوا، عدالت، پاکی و آزادگی است. به گزارش ایرنا آیت الله محسن اراکی شامگاه دوشنبه در معراج شهدای اهواز در جمع کاروان های راهیان نور اظهار کرد: اما عده‌ای ناپاک ساکت نمی‌نشینند و جنگ به راه می اندازند که باید دفاع کنیم.
وی افزود: ما آغازگر جنگی نیستیم اما در صورت شروع از طرف دشمن مرد جنگ هستیم و وجود راهیان نور گواهی بر این موضوع است.
آیت الله اراکی ادامه داد: خداوند به کسانی که ادامه دهنده راه شهدا هستند بشارت می دهد خوفی به دل راه ندهید چون به آنها می‌پیوندید و از اینکه عزیزان خود را در راه خدا فدا کرده‌ایم احساس عزت و افتخار می‌کنیم.
دبیر کل مجمع جهانی تقریب گفت: به شهادت رسیدن خوبان عالم برای ما غم انگیز است اما ما را در ادامه راه سست نمی کند.
وی اظهار کرد: صدام به عنوان آغازگر جنگ تحمیلی و منافقین با اعلام جنگ مسلحانه در شهرها و ترور مردم بی گناه طبق حکم خدا مجازات می شوند.
۳۰۰۴/۶۰۶۴
خبرنگار: خاطره غفاری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار