برای چندمین سال متوالی صورت گرفت؛

درخشش آزمایشگاه کنترل غذا و دارو افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی اهواز+ عکس

تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۸ ق٫ظ
درخشش آزمایشگاه کنترل غذا و دارو افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی اهواز+ عکس آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت غذا و داروی خوزستان برای چندمین سال متولی موفق به کسب افتخارات عدیده برای دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بین آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شد.

قلم ماندگار:

آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت غذا و داروی خوزستان برای چندمین سال متولی موفق به کسب افتخارات عدیده برای دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بین آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شد.

دکتر غلامرضا اصغری معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در گردهمایی روسای آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی اهواز با تجلیل از زحمات و تلاش های کارکنان آزمایشگاه معاونت غذا و داروی اهواز لوح قدرانی را نیز به دکتر رضا زاده دباغ اهدا کرد.

یادآور می شود: در متن لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای دکتر رضا زاده دباغ

رئیس محترم آزمایشگاه کنترل غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

به پاس تلاش های بی شائبه و ارزشمند جنابعالی در جهت توانمند سازی آزمایشگاه و کسب نتایج برتر در آزمون مهارت آزمایی در حوزه بسته بندی این لوح تقدیر در چهاردهمین گردهمایی روسای آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی اهواز به حضور ارجمندتان اعطا می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار