درخواست جمعی ازنمایندگان مجلس برای برگزاری نشست اضطراری هیات دولت درباره خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۵۰ ب٫ظ
درخواست جمعی ازنمایندگان مجلس برای برگزاری نشست اضطراری هیات دولت درباره خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و ۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای خواستار نشست اضطراری هیات دولت برای بررسی وضعیت استان خوزستان شدند. به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری ملت، بیانیه مجمع نمایندگان استان خوزستان و بیش از ۵۰ نفر از نمایندگان خطاب به […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و ۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای خواستار نشست اضطراری هیات دولت برای بررسی وضعیت استان خوزستان شدند. به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری ملت، بیانیه مجمع نمایندگان استان خوزستان و بیش از ۵۰ نفر از نمایندگان خطاب به رئیس جمهور در رابطه با معضل گرد و غبار جنوب کشور و استان خوزستان صبح امروز در صحن مجلس شورای اسلامی قرائت شد که متن بیانیه به شرح ذیل است:
بیش از یک دهه است که ریزگردها زندگی مردم را در ۲۳ استان کشور به ویژه استان خوزستان مختل و طی روزهای اخیر شاهد بودیم که کلیه خدمات از جمله آب، برق، گاز و تلفن برای ساعت های طولانی، همه مردم استان خوزستان را به ستوه آورده بود.
پدیده ریزگرد در حقیقت پیامد سیاست های غیرکارشناسی انتقال آب از سرشاخه ها و ساخت سدهای فراوان روی رودخانه های استان خوزستان و چهارمحال بختیاری است. حوادث و اتفاقات روز گذشته استان خوزستان، کلیه پروازها و تولید نفت را به مقدار زیادی تحت تاثیر خود قرار داده است.
ثروت ملی و امنیت کشور از طریق نابسامانی های پیش آمده استان خوزستان به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است لذا نمایندگان استان خوزستان خواستار جلسه فوری و اضطراری هیات دولت هستند تا بعد از حدود ۱۳ سال، اقدام اساسی در این خصوص صورت گیرد و تنها به عذرخواهی و تصویب اعتبارات صوری اکتفا نکرده و مردم استان خوزستان را به شکل ویژه ای دریابند.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار