درد دل یک معلم/ مسئولان آموزش و پرورش خوزستان مدارس ناحیه ۲ اهواز را دریابند!

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۸ ب٫ظ
درد دل یک معلم/ مسئولان آموزش و پرورش خوزستان مدارس ناحیه ۲ اهواز را دریابند! اهواز- قلم ماندگار-متاسفانه وضعیت کلاس های درس ۳۵ نفره با پنکه ها و کولرهای خراب و زوال در رفته که فقط جهت خالی نبودن عریضه روشن هستند، در دبیرستان معلم (متوسطه ی اول) واقع در منطقه ی فرهنگیان ۲، نه تنها کیفیت آموزش بلکه سلامت معلم و دانش آموزان را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، شرایط اقلیمی شهرستان اهواز به گونه ای است که گرمای هوا تقریبا از اوایل آذر پایان می یابد و مجددا از اواخر بهمن کم کم گرمای هوا شروع می شود.

متاسفانه وضعیت کلاس های درس ۳۵ نفره با پنکه ها و کولرهای خراب و زوال در رفته که فقط جهت خالی نبودن عریضه روشن هستند، در دبیرستان معلم (متوسطه ی اول) واقع در منطقه ی فرهنگیان ۲، نه تنها کیفیت آموزش بلکه سلامت معلم و دانش آموزان را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.

متاسفانه گرمای شدید حاکم بر کلاس های این مدرسه، باعث گرما زدگی برخی معلمان و دانش آموزان شده و حتی منجر به پاره شدن مویرگ چشم یکی از معلمان شد که پس از گذشت یک هفته هنوز وضعیت چشم ان معلم به حالت عادی بازنگشته است.

وضعیت اقتصادی والدین در این منطقه به گونه ای نیست که بتوانند هزینه ی خرید کولر کلاس ها را تقبل کنند و از طرفی مدرسه بودجه ای ندارد تا در این راستا هزینه کند

آیا نباید برای مشکلات اساسی مدارس غیر برخوردار و مدارس دولتی در مناطق پایین شهر چاره اندیشی نمود ؟؟؟

در پایان می طلبد مسئولان آموزش و پرورش خوزستان چاره ای برای این مدارس بیاندیشند تا شاهد افت تحصیلی نباشیم و از همه ممهتر سلامت معلمان و دانش اموزان به خطر نیفتد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار