درگیری طایفه ای در رامهرمز یک کشته برجای گذاشت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۹ ب٫ظ
درگیری طایفه ای در رامهرمز یک کشته برجای گذاشت [ad_1] اهواز – ایرنا – بر اثر درگیری بین دو طایفه در شنبه شب در شهرستان رامهرمز یک نفر کشته شد. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از یک مقام آگاه درگیری بین دو طایفه محمدی و موسایی اتفاق افتاد که در این درگیری یک مرد جوان از طایفه محمدی کشته شد.این دوطایفه سال هاست […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – بر اثر درگیری بین دو طایفه در شنبه شب در شهرستان رامهرمز یک نفر کشته شد. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از یک مقام آگاه درگیری بین دو طایفه محمدی و موسایی اتفاق افتاد که در این درگیری یک مرد جوان از طایفه محمدی کشته شد.
این دوطایفه سال هاست که با شدت و ضعف با یکدیگر درگیری دارند و پارسال درگیری شدیدی بین این دو طایفه رخ داد به طوریکه نیروی انتظامی برای حفظ امنیت در ۲ شهرستان رامهرمز و باغملک که برخی از تیره های این طایفه ها حضور دارند ماموران خود را مستقر کرد.
در درگیری شهریور پارسال بین این دو طایفه ۹ نفرکشته و ۲۰ نفر مصدوم شدند.
بر اساس این گزارش طایفه محمدی پس از درگیری اولی که منجر به قتل چندین نفر شده بود، روستای پتک و خانه های خود ترک و به روستاهای اطراف رامهرمز و آبگرمک نقل مکان کردند که تعدادی از منازل آنها توسط افرادی از طایفه مخالف خود با به آتش کشیده شدند.
تلاش شد که با دخالت معتمدان و ریش سفیدهای منطقه درگیری بین دو طایفه برطرف شود که هنوز این مشکل برطرف نشده است.
شهرستان رامهرمز در شرق خوزستان واقع شده‌است.
۷۱۵۸ / ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار