دستور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب برای پیگیری حادثه تیراندازی به سوی دو نفر از کارکنان این شرکت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ ق٫ظ
دستور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب برای پیگیری حادثه تیراندازی به سوی دو نفر از کارکنان این شرکت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به روسای حراست و امور حقوقی و قراردادها دستور پیگیری و بررسی حادثه تیراندازی به سوی دو نفر از کارکنان این شرکت در مارون و آغاجاری را صادر کرد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، مهندس احمد محمدی همچنین رسیدگی به وضعیت درمان این دو همکار را از سوی مدیران عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و مارون خواستار شد.

بر اساس این گزارش دو نفر از کارکنان شرکت های بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری و مارون طی روزهای گذشته حین انجام وظیفه مورد حمله سارقان مسلح قرار گرفته و مجروح شدند.

در یکی از این حوادث رضا گودرزی رئیس عملیات حراست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری طی درگیری با سارقان مسلح در میدان نفتی آغاجاری از ناحیه کتف مورد اصابت گلوله سارقان قرار گرفت که مراحل درمان این همکار فداکار در اهواز تحت اقدام است و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

در حادثه دیگر ناصر بریحی از کارکنان ترابری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون در حال انجام ماموریت به همراه گشت چاه ها در حوالی مجتمع صنعتی کوپال با سارقان مسلح مواجه و به ضرب گلوله سارقان مجروح شد که خوشبختانه حال عمومی وی خوب است و به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار