دستگاه قضایی خوزستان با متخلفین پدیده شوم زمین خواری با جدیت و قاطعیت برخورد می کند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۵ ب٫ظ
دستگاه قضایی خوزستان با متخلفین پدیده شوم زمین خواری با جدیت و قاطعیت برخورد می کند  رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: دستگاه قضایی استان در جهت صیانت از اراضی، منابع ملی و حفاظت از حقوق مردم با جدیت و قاطعیت با متخلفین پدیده شوم زمین خواری برخورد می کند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان روز چهارشنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ در دیدار با سید صولت مرتضوی رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور و هئیت همراه ، بر جدیت و قاطعیت دستگاه قضایی خوزستان در برخورد با متخلفین پدیده شوم زمین خواری تاکید کرد و گفت: دادگستری خوزستان از هیچ اقدامی در جهت صیانت از اراضی، منابع ملی و حفاظت از حقوق مردم در مبارزه و برخورد با پدیده شوم زمین خواری دریغ نخواهد کرد و در این زمینه هیچگونه مماشاتی یا اغماضی با متخلفین صورت نخواهد گرفت.

وی افزود: یکی از دلایلی که موجب گسترش تصرف در اراضی ملی و پدیده شوم زمین خواری شده، این است که دستگاه‌ های متولی در امر پیشگیری ، از ظرفیت اختیارات اولیه قانونی خود به خوبی بهره و استفاده نمی‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین مرادی با اشاره به محرومیت های استان خوزستان ، به ضرورت رفع مشکلات و معظلات این استان تاکید کرد و اظهار داشت: خوزستان ظرفیت فراوانی برای محرومیت زدایی دارد و باید همه با همکاری یکدیگر تلاش مضاعفی در رفع مشکلات و معظلات این استان در اسرع وقت داشته باشیم ، چونکه مردم ولایی و شهید پرور خوزستان لایق خدمت رسانی و توجه بیش تری هستند.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی خوزستان در راستاء احقاق حقوق عامه با جدیت و مستمر پیگیر رفع مشکلات مردم مناطق محروم استان است و هیچ عذر ، کوتاهی و قصوری از مسئولین در رفع و حل مشکلات این مناطق را نمی پذیرد و در صورت لزوم وفق مقررات با مدیران متخلف برخورد خواهد کرد.

رئیس دادگستری خوزستان در ادامه از بنیاد مستضعفان کشور مبنی بر تخصیص اعتبارات عمرانی برای رفع محرومیت های و مشکلات مناطق منبع آب و حصیر آباد اهواز تقدیر و تشکر نمود.

در این دیدار سید صولت مرتضوی رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور نیز ضمن تشکر از حمایت های دستگاه قضایی خوزستان در مبارزه با زمین خواری و همچنین بازپس گیری اراضی ملی از افراد سود جو و متصرف، بر همکاری و تعامل سازنده با دادگستری این استان تاکید کرد و افزود: خوزستان یکی از استان های بسیار مهمی است که دارای منابع فراوانی می باشد و شایسته نیست که مناطقی از این استان در محرومیت به سر ببرند.

وی تصریح کرد: بنیاد مستضعفان کشور برای رفع محرومیت در خوزستان همه تلاش خود را بکار خواهد گرفت و برای تحقق این اهداف همکاری و تعامل همه دستگاه ها و سازمان ها را می طلبد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار