دستگیری باند ۱۲ نفره اراذل و اوباش در دزفول

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۷ ب٫ظ
دستگیری باند ۱۲ نفره اراذل و اوباش در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – فرمانده انتظامی دزفول گفت: با تلاش ماموران این نیرو اعضای یک باند ۱۲ نفره اراذل و اوباش در این شهرستان دستگیر شدند. به گزارش ایرنا سرهنگ علی الهامی روز سه شنبه افزود:این باند با قدرت نمایی باعث سلب آسایش و امنیت شهروندان و مسافران نوروزی شده بودند که در راستای […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – فرمانده انتظامی دزفول گفت: با تلاش ماموران این نیرو اعضای یک باند ۱۲ نفره اراذل و اوباش در این شهرستان دستگیر شدند. به گزارش ایرنا سرهنگ علی الهامی روز سه شنبه افزود:این باند با قدرت نمایی باعث سلب آسایش و امنیت شهروندان و مسافران نوروزی شده بودند که در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با اقدامات پلیسی دستگیر شدند.
وی افزود:این اراذل در یکی از تفرجگاه های حاشیه شهر دزفول برای شهروندان و مسافران نوروزی ایجاد مزاحمت می کردند.
فرمانده انتظامی دزفول افزود:در این راستا با هماهنگی قضایی اکیپ هایی از ماموران انتظامی ،یگان امداد، پلیس آگاهی،امنیت عمومی،کلانتری ۱۱ و پاسگاه سنجر شهرستان دزفول در چند عملیات ضربتی اعضای این باند ۱۲ نفره را دستگیر کردند.
سرهنگ الهامی گفت:در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک اسلحه شکاری غیرمجاز به همراه فشنگ های مربوطه و هفت تیغه شمشیر کشف شد .
فرمانده انتظامی دزفول اضافه کرد:متهمان دستگیر شده همگی دارای سوابق متعدد کیفری بوده که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.
وی گفت:برخورد با مخلان نظم و امنیت اجتماعی اولویت نخستی پلیس در شهرستان دزفول است.
ماموران کلانتری ۱۲ دزفول در روزهای اخیر یک کیف قاپ حرفه ای با ۱۳ فقره سرقت را حین سرقت به دام انداختند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار