دستگیری تعدادی از عوامل درگیری روستای الجزایر شوش

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۴:۳۵ ق٫ظ
دستگیری تعدادی از عوامل درگیری روستای الجزایر شوش [ad_1] شوش – ایرنا – فرماندار شهرستان شوش گفت: تعدادی از عوامل ناامنی و درگیری در روستای الجزایر توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند. درگیری در روستای الجزایر بخش شاوور شوش در چهارشنبه شب یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.رضا نجاتی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود:در پی بروز درگیری […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – فرماندار شهرستان شوش گفت: تعدادی از عوامل ناامنی و درگیری در روستای الجزایر توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند. درگیری در روستای الجزایر بخش شاوور شوش در چهارشنبه شب یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
رضا نجاتی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود:در پی بروز درگیری در روستای الجزایر نیروهای انتظامی به محل درگیری اعزام شده و تعدادی از عوامل درگیری را دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه وضعیت در روستای الجزایر تحت کنترل نیروهای انتظامی است افزود:تعدادی از عوامل درگیری که متواری شده اند تحت تعقیب نیروهای انتظامی و امنیتی قرار دارند.
نجاتی تاکید کرد: با عوامل این درگیری به شدت برخورد خواهد شد.
وی علت این درگیری را اختلاف خانوادگی چند سال پیش بین ۲ خانواده عنوان کرد و گفت:در درگیری ۲ سال پیش یک نفر کشته شد و پرونده وی در دستگاه قضایی در دست بررسی و پیگیری بود.
مجید افراخته رئیس دادگاه بخش شاوور شوش نیز چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:با تلاش ماموران انتظامی و امنیتی تعدادی از عوامل درگیری روستای الجزایر دستگیر شدند.
روستای الجزایر از توابع بخش شاوور شهرستان شوش در شمال استان خوزستان واقع است.
۶۰۶۸ /۷۲۸۰

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار