دستگیری سارقان سیم برق در شوش

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۵ ب٫ظ
دستگیری سارقان سیم برق در شوش [ad_1] شوش – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت: ماموران این نیرو یک باند حرفه ای سارق سیم برق را در منطقه شمال شهر شوش حین سرقت دستگیر کردند. سرهنگ حمیدرضا بهاروند پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:ماموران کلانتری ۱۱شهر شوش حین گشت زنی در ساعت چهار بامداد موفق شدند ۲ […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت: ماموران این نیرو یک باند حرفه ای سارق سیم برق را در منطقه شمال شهر شوش حین سرقت دستگیر کردند. سرهنگ حمیدرضا بهاروند پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:ماموران کلانتری ۱۱شهر شوش حین گشت زنی در ساعت چهار بامداد موفق شدند ۲ سارق حرفه ای سیم برق را درحال بریدن سیم های ستون های برق منطقه اسلام آباد در خیابان ۱۵خرداد شوش دستگیر کنند.
وی گفت: این سارقان که ۴۲ و ۳۴سال سن دارند اهل یکی از شهرهای همجوار بوده که با یک دستگاه خودروی پراید و یک کلت کمری پلاستیکی و سلاح سرد قصد رعب و وحشت را داشتند که به دام افتادند.
سرهنگ بهاروند گفت: سارقان به اتهام خود و سه فقره سرقت ۱۰۰ متر سیم اعتراف کرده ضمن اینکه یکی از سارقان کارگر اداره برق بوده که بعد از۱۰سال سابقه از محل کار اخراج شده بود.
وی به شهروندان توصیه کرد در صورت مواجه با قطعی برق غیر منتظره در زمان های خاص به ویژه نیمه شب، قبل از هر اقدامی بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت:سارقان تحت بازجویی پلیس آگاهی می باشند.
اهالی محل از سرعت عمل پلیس و دستگیری سارقان سیم برق تشکر کردند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار