دستگیری قاتل فراری روستای الجزایر شوش

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۵۸ ق٫ظ
دستگیری قاتل فراری روستای الجزایر شوش [ad_1] شوش – ایرنا – رییس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش گفت: عامل قتل یک جوان ۲۰ ساله در روستای الجزایر این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. درگیری طایفه ای در روستای الجزایر بخش شاوور شهرستان شوش چهارشنبه شب گذشته به مرگ یک جوان ۲۰ ساله و مصدوم شدن یک جوان ۲۱ ساله منجر شد.این […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – رییس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش گفت: عامل قتل یک جوان ۲۰ ساله در روستای الجزایر این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. درگیری طایفه ای در روستای الجزایر بخش شاوور شهرستان شوش چهارشنبه شب گذشته به مرگ یک جوان ۲۰ ساله و مصدوم شدن یک جوان ۲۱ ساله منجر شد.
این درگیری به دلیل اختلاف طایفه ای ناشی از مرگ یک جوان در ۲سال پیش رخ داده و در پی آن نیروهای انتظامی و امنیتی برای کنترل منطقه وارد عمل شدند.
مجید افراخته جمعه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در تشریح جزئیات این درگیری و اقدامات صورت گرفته برای شناسایی و دستگیر عوامل آن افزود: در پی درگیری درروستای روستای الجزایر با تشکیل شورای تامین در منطقه و با درایت فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان شوش با کمک نیروی انتظامی و بسیج آرامش در منطقه حکم فرماست ضمن اینکه نیروهای یگان ویژه همچنان در روستا مستقر می باشند.
وی گفت:قاتلی که در این درگیری اقدام به تیراندازی کرده و یک جوان ۲۰ساله را به قتل رساند عصر روز جمعه با تلشا نیروهای انتظامی و امنیتی شناسایی و دستگیر شده و توسط بازجویی پلیس می باشد.
افراخته گفت:قاتل را جوانی ۳۲ ساله به نام ج – پ معرفی کرد که تحت بازجویی است.
رییس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش ضمن تشکر از تلاش اعضای شورای تامین شهرستان شوش افزود:آرامش در روستای الجزایر برقرار شده و هر فردی که قصد بر هم زدن آرامش روستا و منطقه را داشته باشد با برخورد قاطع نیروی انتظامی مواجه خواهد شد.
وی به مخلان نظم و امنیت هشدار داد دستگاه قضایی باکسی تعارف ندارد.
در روستای الجزایر در ۲۰ کیلومتری شهر شوش ۵۰۰ خانوار و حدود ۲ هزار نفر جمعیت سکونت دارند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی **انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار