دستگیری مجرم سابقه دار در اندیمشک

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۱۶ ق٫ظ
دستگیری مجرم سابقه دار در اندیمشک [ad_1] اندیمشک – ایرنا – ماموران انتظامی اندیمشک یک قاچاقچی و مجرم سابقه دار را دستگیر کردند. فرماندار اندیمشک دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از تلاش ماموران انتظامی در برخورد با مخلان نظم و امنیت و نیز قاچاقچیان مواد مخدر گفت:ماموران انتظامی اندیمشک روز دوشنبه برای دستگیری یک قاچاقچی […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – ماموران انتظامی اندیمشک یک قاچاقچی و مجرم سابقه دار را دستگیر کردند. فرماندار اندیمشک دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از تلاش ماموران انتظامی در برخورد با مخلان نظم و امنیت و نیز قاچاقچیان مواد مخدر گفت:ماموران انتظامی اندیمشک روز دوشنبه برای دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر که متواری شده بود وارد عمل شدند.
پیمان جهانگیری با اشاره به دستگیری این قاچاقچی در مخفیگاهش در یکی از مناطق این شهر اظهار کرد:افرادی که قصد فراری دادن این مجرم سابقه دار از دست پلیس را داشتند نیز دستگیر شدند.
وی افزود:در این تعقیب و گریز به کسی آسیب نرسید.
فرماندار اندیمشک همچنین از دستگیری عوامل درگیری در کوی شهدای این شهر خبر داد و گفت:در این رابطه هفت نفر دستگیر شده و برای آنان در دستگاه قضایی تشکیل پرونده شد.
جهانگیری افزود:در چند روز اخیر نیز تعدادی سلاح ، سه دستگاه خودروی پراید و سه دستگاه موتورسیکلت از افراد مخل نظم و امنیت در این شهرستان کشف و ضبط شد.
وی تاکید کرد:با مخلان امنیت و آسایش عمومی شهروندان برخورد قاطع و قانونی می شود.
۷۲۸۱/۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. oxvow   ۰۹/۱۲/۱۳۹۹  

    The watch is very beautiful, very heavy, looks very good, and will be shipped during the New Year.

    https://www.oxvow.com/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار