دستگیری چهار سارق حرفه‌ای در اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۹ ب٫ظ
دستگیری چهار سارق حرفه‌ای در اهواز [ad_1] اهواز – ایرنا – فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری چهار سارق حرفه ای و کشف ۱۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد صفری در این باره گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان اهواز، شناسایی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری چهار سارق حرفه ای و کشف ۱۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد صفری در این باره گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان اهواز، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی هدفمند چهار سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضائی طی چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۸ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اهواز اعتراف کردند.
سرهنگ صفری غفلت رانندگان را عامل اصلی سرقت لوازم داخل خودرو دانست و در به شهروندان و رانندگان توصیه کرد: از قرار دادن اشیا قیمتی و یا کیف دستی بر روی صندلی یا صندوق عقب وسیله نقلیه خودداری و در هنگام پیاده شدن از نگهداری مدارک شناسایی خود در داخل خودرو جدا خودداری کنند.
۷۱۶۴/۶۰۶۸
خبرنگار: عاطفه جوادی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار