دستگیری ۲ سارق مسلح در شوش

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۳۹ ق٫ظ
دستگیری ۲ سارق مسلح در شوش [ad_1] شوش – ایرنا – ۲ سارق خودرو چهارشنبه شب در عملیات تعقیب و گریز پلیس در شوش به دام افتادند. دادستان عمومی و انقلاب شوش چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این ۲ نفر سارق که حدود ۲۵ ساله می باشند چند روز پیش یکدستگاه خودروی سواری رانا را در […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – ۲ سارق خودرو چهارشنبه شب در عملیات تعقیب و گریز پلیس در شوش به دام افتادند. دادستان عمومی و انقلاب شوش چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این ۲ نفر سارق که حدود ۲۵ ساله می باشند چند روز پیش یکدستگاه خودروی سواری رانا را در دزفول سرقت کرده و متواری شده بودند.
مصطفی نظری افزود:سارقان مذکور که از سوی پلیس شناسایی شده و تحت تعقیب ماموران انتظامی دزفول بودند در میدان خلیج فارس در منطقه آخر آسفالت شهر شوش در تعقیب و گریز پلیس به دام افتادند.
وی اظهار کرد: یکی از سارقان که قصد فرار از دست ماموران را داشت از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است.
دادستان شوش با بیان اینکه یکی از این ۲ نفر سارق سابقه دار می باشد گفت:این سارقان پس از طی مراحل قانونی تحویل نیروی انتظامی و دستگاه قضایی شهرستان دزفول می شوند.
گزارش خبرنگار ایرنا از میدان خلیج فارس شوش حاکیست ، اهالی محل از نیروی انتظامی به خاطر سرعت عمل در دستگیری این سارقان قدردانی کردند.
در آستانه عید نوروز ، نیروی انتظامی با افزایش گشت و مراقبت ، برخورد با سارقان و افراد مخل نظم و امنیت را تشدید کرده است.
۶۰۶۸/۷۲۸۰
خبرنگار: مجتبی پناهی ** انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار