دستگیری ۳ سارق حرفه ای در شهرهای شوش و دزفول

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۸ ب٫ظ
دستگیری ۳ سارق حرفه ای در شهرهای شوش و دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – ماموران انتظامی شهرهای دزفول و شوش موفق به دستگیری ۳ سارق حرفه ای در این شهرها شدند. به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده انتظامی شوش روز چهارشنبه از دستگیری یک سارق حرفه ای سیم برق در این شهرستان خبر داد و گفت:در پی وقوع چند […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – ماموران انتظامی شهرهای دزفول و شوش موفق به دستگیری ۳ سارق حرفه ای در این شهرها شدند. به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،سرهنگ حمیدرضا بهاروند فرمانده انتظامی شوش روز چهارشنبه از دستگیری یک سارق حرفه ای سیم برق در این شهرستان خبر داد و گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان شوش،موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت .
وی افزود:در پی این سرقت ها ماموران کلانتری ۱۱ شوش با انجام اقدامات تخصصی یک سارق سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند که متهم در تحقیقات پلیس به هفت فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان شوش اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت:متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی دادسرا شد.
**دستگیری ۲ سارق حرفه ای خودرو در دزفول
فرمانده انتظامی دزفول نیز از شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه ای محتویات خودرو با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ علی الهامی افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در مناطقی از این شهرستان ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران کلانتری ۱۱ و۱۲ با گشت زنی نامحسوس ۲ سارق را شناسایی و دستگیر کردند.
وی افزود:متهمان در بازجویی های بعمل آمده به ۱۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کردند و پس از سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار