دعوت استاندارخوزستان از مردم برای حضور پرشوردر راهپیمایی ۲۲ بهمن

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۴ ب٫ظ
دعوت استاندارخوزستان از مردم برای حضور پرشوردر راهپیمایی ۲۲ بهمن [ad_1] اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان مردم استان خوزستان به حضور حماسی وپرشور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن دعوت کرد. به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است: ‘بسم ا… الرحمن الرحیم’سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نویدبخش استمرار […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان مردم استان خوزستان به حضور حماسی وپرشور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن دعوت کرد. به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:
‘بسم ا… الرحمن الرحیم’
سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نویدبخش استمرار حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی در فتح قله های رفیع معرفت و کسب منزلت و کرامت انسانی تا اتصال به انقلاب جهانی حضرت ولی عصر(عج) است.
۲۲ بهمن ماه سرآغاز تجلی حاکمیت ملت بر سرنوشت خویش و شکوفایی باورها و آرمان های بلند امام و امتی بود که با وحدت،همدلی و ایستادگی، در برابر زیاده خواهی قدرت های جهانی و ظلم و ستم زورگویان داخلی سر تعظیم فرود نیاورده و بااتخاذ شعار راهبردی استقلال،آزادی ،جمهوری اسلامی با بریدن قید و بندهای استبداد و استثمار مسیر جامعه را از وابستگی به مکاتب شکست خورده شرق و غرب و استبداد جدا نمود و راه تکامل پیشرفت، عزت و سربلندی را با ابتناء بر دین و ارزش های بنیادین دینی و انسانی در پیش گرفتند.
امروز انقلاب اسلامی با پشت سر نهادن همه چالش ها و موانع پیش رو، با ارائه یک الگوی کارآمد از مردمسالاری دینی و فراهم نمودن بستر واقعی حضور مردم در همه عرصه ها از جمله حق تعیین سرنوشت به عنوان پاسخی مناسب به نیازهای حقیقی معنوی و مادی بشریت بر تارک الگوهای سیاسی رایج در جهان می درخشد، که تلالوء آن چشم عدالت طلبان و آزادی خواهان واقع بین را در اقصی نقاط این دنیای پر آشوب به خود خیره نموده است.
رمز عداوت ها و کینه توزی های پیدا و پنهان دشمنان انقلاب که عمدتا از سوی محافل استکباری_صهیونیستی در اشکال مختلف نظامی،فرهنگی،سیاسی و تبلیغاتی راهبری و هدایت می شود را نیز باید در مردمی بودن و محبوبیت روزافزون آن در میان ملت های آگاه و بیدار در منطقه و جهان جستجو نمود.
در شرایط کنونی نیز که منطقه و جهان در آتش جهل و تعصب،جنگ و خشونت و نفاق و تفرقه می سوزد و با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا فشارهایشان در امتداد سیاست های غلط گذشته ضد منافع مردم منطقه و مسلمانان افزایس خواهد یافت، بدون تردید آرامش و امنیت کم نظیر کنونی کشور عزیزمان در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور پررنگ شما مردم عزیز همچون گذشته استمرار خواهد یافت.
اینجانب با تبریک یوم ا… ۲۲ بهمن و ادای درود و احترام به روح پرفتوح امام شهیدان و شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و در همراهی با دلسوزان انقلاب و نظام از عموم مردم شریف و آگاه خوزستان دعوت می نماید تا با حضور پر شور و حماسی خود در روز ۲۲ بهمن ضمن میثاق با خون شهیدان و تجدید بیعت با آرمان های بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یکبار دیگر عزم و اراده خود را در حمایت همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم آن در برابر دیدگان جهانیان به نمایش بگذارند.
وعده ما جمعه ۲۲ بهمن ماه’
غلامرضا شریعتی

خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار