با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛

دعوت انجمن اسلامی جامعه پزشکی خوزستان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۵ ب٫ظ
دعوت انجمن اسلامی جامعه پزشکی خوزستان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز_ قلم ماندگار_ بیست و دوم بهمن، یادآور حماسه رهایی و سرافرازی ملتی است که در عصر ظلمات، چونان خورشیدی تابان بر سیاهی‌های شب استبداد تابید تا نویدبخش صبح آزادی شود.

قلم ماندگار:

انجمن اسلامی جامعه پزشکی استان خوزستان با صدور بیانیه ای از مردم ولایت مدار استان  برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

بیست و دوم بهمن، یادآور حماسه رهایی و سرافرازی ملتی است که در عصر ظلمات، چونان خورشیدی تابان بر سیاهی‌های شب استبداد تابید تا نویدبخش صبح آزادی شود.

بهمن پنجاه و هفت حماسه خروشان امتی بود که زنجیر استبداد ی دیرینه را گسست و با شعار استقلال، آزادی و اسلام خواهی دست اجانب و استکبار جهانی و صهیونیزم بین المللی را با رهبری خردمندانه امام راحل(رض) از مملکت کوتاه نمود و صفحه‏ی درخشان دیگری در تاریخ حیات این ملت به ثبت رساند.
چهارمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم ایران در حالی جشن می‌گیریم که علیرغم همه‌ی توطئه ها و نقشه‌های گوناگون و مستمر دشمنان و بدخواهان بیکانه از جمله طراحی کودتا، جنگ تحمیلی، تحریمها و تهدیدهای مختلف که سعی در القای یاس و ناامیدی و ایجاد نارضایتی در بین مردم می‌کنند و همچنین به رغم قصورها و تقصیرهای داخلی ؛ ملت بزرگ ایران، با تقدیم هزاران شهید و تحمل سختی‌ها و مشقات فراوان، کماکان بر پایبندی خویش به آرمانها و اهداف بلند خویش در عدم وابستگی و استقلال خویش تاکید می‌ورزد؛ چرا که اینها همه، روح انقلابی بود که در سه شعار “استقلال، آزادی و جمهوری توامان با اسلامیت” تجلی یافت.
اینک در آستانه شروع دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی و استمرار نظام به لطف رشادتهای خالصانه غیور مردان این سرزمین ، ملت بزرگ ایران به منظورصیانت از میراث گرانبهای هزاران شهید سرفراز و منافع ملی با صبر و بردباری همه گروهها و جریانها و با درایت و روشن بینی کم‌نظیر خویش و علیرغم تهدیدها و تحریمهای استکبار و صهیونیزم جهانی، دشمنان این وطن را از رسیدن به اهداف شوم خود ناامید و ناکام خواهند گذاشت. و هیچ‌گاه کاستی ها، کمبودها و مشکلات اقتصادی را که فشار سنگینی بر دوش آنان وارد می‌کند به حساب انقلاب اسلامی خود نخواهند گذاشت و می‌دانندکه بخشی از آن به علت فشارها و دشمنی‌های دولت آمریکا و صهیونیسم و همراهان آنان و بخشی از آن در اثر مشکلات ساختاری، رفتاری و رویکردی و در اثر عدم انسجام در مدیریت و احیانا سوء تدبیر باشد. انشاالله همه مسئولان و صاحبان قدرت با پایبندی واقعی به همه اصول قانون اساسی و اهتمام همه‌ی آنان به تحقق وعده‌های انقلاب و حرکت به سوی وحدت و انسجام ملی، افزایش همدلی، گسترش آزادی‌های مشروع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، پایبندی به حق مردم در تعیین سرنوشت خویش، اصلاحات ساختاری، مبارزه جدی با همه‌ی انواع فساد، افزایش پاسخگویی مسئولان و توجه بیشتر به معیشت و عزت مردم بخصوص اقشار محروم و کم درآمد و اتخاذ تدابیر خردمندانه در مواجهه با تهدیدها و تحریمهای ظالمانه استکباری، در کنار ملت بزرگ ایران برای تحقق آرمانهای انقلاب بکوشند تا بر توطئه‌های خارجی و معضلات داخلی فائق آییم.
انجمن اسلامی جامعه پزشکی خوزستان ضمن دعوت از همه‌ی اقشار بالاخص جامعه خدوم پزشکی،اقشار ، اقوام و طوایف دلیر و غیور استان ، احزاب و گروهها به وحدت و همدلی به منظور افزایش انسجام و اقتدار ملی و دفاع از کیان انقلاب و تاکید بر آرمانهای اصیل و اهداف بلند خویش از جمله رهایی از استبداد و وابستگی و دفاع از دین و میهن خود به رهبری مقام معظم رهبری و در کنار سایر هموطنان خویش در راهپیمایی با شکوه بیست و دوم بهمن شرکت می نمایند.

انجمن اسلامی جامعه پزشکی استان خوزستان

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار