مشاور اجرایی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت:

دلیل فرود اضطراری پرواز مدینه- اهواز در کویت

تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۹ ق٫ظ
دلیل فرود اضطراری پرواز مدینه- اهواز در کویت مشاور اجرایی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت، وضعیت نامساعد یکی از مسافران پرواز مدینه به اهواز را دلیل فرود اضطراری در کویت اعلام کرد.

قلم ماندگار:

طاهر درودی مشاور اجرایی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت در خصوص فرود اضطراری پرواز مدینه به اهواز در کویت، اظهار کرد: پرواز شماره ۱۵۳۱ متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایر ساعت ۷:۲۰ صبح امروز از مدینه به اهواز به دلیل نامساعد و بدحال شدن یک جانباز شیمیایی در فرودگاه کویت فرود اضطراری داشت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جانبازان شیمیایی به یک تیم پزشکی (یک پزشک و یک پرستار) به حج اعزام می شوند، بیان کرد: این جانباز شیمیایی دچار اختلال تنفسی شده و تیم پزشکی هلال احمر با خلبان هماهنگ کرده و در نتیجه به دلیل وخامت حال بیمار وضعیت اضطراری اعلام شده و هواپیما  در فرودگاه کویت به زمین نشست.

درودی عنوان کرد: بعد از فرود  هواپیما در فرودگاه کویت بلافاصله با هماهنگی هلال احمر کویت بیمار به یکی از بیمارستان های این کشور منتقل و به دلیل مشکل تنفسی، قلبی و احتمال سکته قلبی بستری می شود.

مشاور اجرایی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت با اشاره به اینکه حال عمومی بیمار خوب است، گفت: حال عمومی بیمار خوب است اما به دلیل مشکلات قلبی اجازه پرواز نخواهد داشت.

درودی افزود: تیم پزشکی هلال احمر سعی داشت تا همراه بیمار در کویت باشد که به دلیل نداشتن ویزا به ایران بازگشتند، همچنین پرواز حدود ۴ ساعت در کویت متوقف شد اما به دلیل بستری شدن بیمار فرودگاه کویت را به مقصد اهواز ترک کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار