دمای هوای خوزستان تا هشت درجه کاهش می یابد/گرد و غبار تا اواخر وقت شنبه ادامه دارد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۲ ب٫ظ
دمای هوای خوزستان تا هشت درجه کاهش می یابد/گرد و غبار تا اواخر وقت شنبه ادامه دارد [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: به دلیل ریزش هوای سرد، از روز شنبه تا اواسط هفته، دمای هوا در این استان، ۶ تا هشت درجه کاهش می یابد. کوروش بهادری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در روز جمعه آغاجاری با ۴۳ درجه سانتیگراد و روز […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: به دلیل ریزش هوای سرد، از روز شنبه تا اواسط هفته، دمای هوا در این استان، ۶ تا هشت درجه کاهش می یابد. کوروش بهادری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در روز جمعه آغاجاری با ۴۳ درجه سانتیگراد و روز شنبه آبادان با ۴۱ درجه سانتیگراد گرمترین و ایذه با ۱۴ درجه سانتیگراد خنک ترین نقطه استان اعلام شده است.
وی افزود: بر اساس مدل های هواشناسی، تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۱۸ و ۴۰ درجه سانتیگراد در نوسان است.
بهادری ادامه داد: به دلیل وزش باد و فعال شدن کانون های داخلی، شعاع دید در برخی نقاط خوزستان کاهش یافته و در بستان به ۲ کیلومتر و آبادان، ماهشهر، هندیجان و اهواز به سه کیلومتر کاهش یافته است.
بهادری ادامه داد: بعد از ظهر در صورت شدت گرفتن سرعت باد، شعاع دید کمتر می شود اما وضعیت حاد پیش بینی نمی شود و این وضعیت تا اواخر وقت امروز ادامه دارد.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: روز یکشنبه هفته جاری، بارندگی پراکنده بین پنج یا ۶ میلیمتر در شمال و شرق استان پیش بینی می شود.
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان، میزان بارندگی کل خوزستان در سال زراعی جاری تاکنون، ۱۹۶٫۸ میلی متر گزارش شده و در نتیجه میزان بارندگی در خوزستان در سال زراعی جاری از تمامی استان های کشور کمتر است.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار