دمای هوا در سه نقطه خوزستان به زیر صفر رسید

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۶ ب٫ظ
دمای هوا در سه نقطه خوزستان به زیر صفر رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بر اساس مدل های هواشناسی، در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای استان در سه نقطه شامل ایذه، دهدز و باغملک به ۲ درجه سانتی گراد زیر صفر رسید. کوروش بهادری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مدت، هندیجان با […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بر اساس مدل های هواشناسی، در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای استان در سه نقطه شامل ایذه، دهدز و باغملک به ۲ درجه سانتی گراد زیر صفر رسید. کوروش بهادری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مدت، هندیجان با ۱۳ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان اعلام شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۱۲ و ۶ درجه سانتیگراد در نوسان است و از روز دوشنبه تا آخر هفته به طور متوسط روزی یک درجه، افزایش دما پیش بینی می شود.
وی افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته شهرهای ایذه، باغملک و دهدز شاهد بارش چند سانتی متری برف بودند.
بهادری ادامه داد: اثرات توده گرد و غبار که با منشا کشور عراق از روز شنبه وارد استان شده امروز نیز ادامه داشت اما به تدریج در حال کاهش است.
ورود توده گرد و غبار در روز شنبه به استان، شعاع دید را در بستان، آبادان و خرمشهر در ساعات اولیه صبح به ۳۰۰ متر کاهش داد و میزان گرد و غبار در شوش به ۳۳ برابر حد مجاز و در اهواز به ۱۵ برابر حد مجاز رسید.
این وضعیت تعطیلی مدارس، دانشگاهها و لغو برخی پروازها را به دنبال داشت و ادارات تا ساعات ۱۲ دایر بودند.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار