دوران دفاع مقدس باید با توجه به واقعیت ها روایت گری شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۸ ب٫ظ
دوران دفاع مقدس باید با توجه به واقعیت ها روایت گری شود [ad_1] اهواز – ایرنا – دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: باید با به کارگیری تمام توان و با توجه به واقعیت ها دوران دفاع مقدس را روایت گری کنیم. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد مرکزی راهیان نور سردار یعقوب سلیمانی اظهار کرد: ما باید گنج پایان ناپذیر […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: باید با به کارگیری تمام توان و با توجه به واقعیت ها دوران دفاع مقدس را روایت گری کنیم. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد مرکزی راهیان نور سردار یعقوب سلیمانی اظهار کرد: ما باید گنج پایان ناپذیر دفاع مقدس را استخراج کنیم چرا که رهبر معظم انقلاب از ما محصول را می خواهد که کار فرهنگی است.
وی افزود: نگاه مدیریت جهادی از جنس دوران حماسه دفاع مقدس حلال مشکلات موجود مدیریتی است، بنابراین با نظارت دقیق جهادی می توان خیلی از مشکلات فعلی مدیریتی را از بین برد و جز با روحیه انقلابی گری، داشتن بصیرت و ولایت پذیری ممکن نیست.
سردار سلیمانی با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد: این موضوع با روحیه جهادی و رهنمودهای
رهبر معظم انقلاب و توجه به گزینه های فرهنگی و اقتصادی حاصل می شود.
شلمچه، طلاییه، دهلاویه، هویزه، فتح المبین، یادمان شهدای هور، فکه، چذابه، اروندکنار، پاسگاه زید، پادگان دوکوهه، پادگان گلف و مسجد جامع خرمشهر از جمله یادمان های دفاع مقدس در خوزستان هستند که در طول سال به ویژه ایام نوروز مورد بازدید و زیارت کاروان های راهیان نور و مردم قرار می گیرند.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار