ساری در تذکر شفاهی:

دولت سیستم جمع آوری آب های سطحی در شهر اهواز راه اندازی کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۳ ب٫ظ
دولت سیستم جمع آوری آب های سطحی در شهر اهواز راه اندازی کند نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهر اهواز فاقد سیستم جمع آوری آب های سطحی هستند لذا انتظار می رود دولت برنامه ریزی لازم برای تامین اعتبار موردنیاز در این زمینه را انجام دهد.

قلم ماندگار:

علی ساری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو، گفت: برای وضعیت آب شرب مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فکری شود، مدت زیادی است به دلیل اشکال در مسیر آب بخش اعظمی از این شهرها یا با قحطی آب مواجه اند یا ناچارند آب بی کیفیت مصرف کنند انتظار می رود مسئولان وزارت نیرو پاسخگویی مناسبی داشته باشند.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی افزود: آب های سطحی به مسئله ای میان آبفا و شهرداری تبدیل شده است با توجه به اینکه شهرهای اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فاقد سیستم جمع آوری آب های سطحی هستند لذا انتظار می رود دولت برنامه ریزی لازم برای تامین اعتبار موردنیاز در این زمینه را انجام دهد نباید همیشه این مسئله بین آلفا و شهرداری وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه اعتراضات کارگران فولاد اهواز و نیشکر هفت تپه کاملا به حق است، اظهار کرد: وزرای مربوطه اقتصاد، صنعت و معدن باید موضوع را بررسی کنند تا این مسئله به خوراک شبکه های خارجی تبدیل نشود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار