دومین خانه داروسازان کشور در اهواز افتتاح شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۴ ب٫ظ
دومین خانه داروسازان کشور در اهواز افتتاح شد [ad_1] اهواز – ایرنا – دومین خانه داروسازان کشور روز شنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان محلی خوزستان در اهواز افتتاح شد. به گزارش ایرنا استاندار خوزستان در آئین راه انداری این خانه گفت:با احساس مسئولیت وحمایتی که انجمن داروسازان خوزستان داشت دومین خانه داروسازان مستقل کشور در اهواز راه اندازی شد.غلامرضا شریعتی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – دومین خانه داروسازان کشور روز شنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان محلی خوزستان در اهواز افتتاح شد. به گزارش ایرنا استاندار خوزستان در آئین راه انداری این خانه گفت:با احساس مسئولیت وحمایتی که انجمن داروسازان خوزستان داشت دومین خانه داروسازان مستقل کشور در اهواز راه اندازی شد.
غلامرضا شریعتی در ادامه افزود: انجمن دارو سازان خوزستان با داشتن خانه دارو ، درتصمیمات اجرایی و انجام کارها در سیاستگزاری و تصمیمات اجرایی می تواند مکملی برای تقویت حرفه خود در کشور و استان باشند.
وی افزود: خانه داروسازان اهواز باید محلی برای مشورت برای حل مسائل ، مشکلات و بحث های علمی و فنی داروسازان باشد .
میترا حق پرست عضو هیئت مدیره انجمن داروسازان اهواز در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد :خانه دارو سازخوزستان با کمک ۳۰درصد از دارو سازان خوزستانی راه اندازی شده است .
وی گفت: خانه داروی استان خوزستان با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسیده است .
وی اظهار کرد : در حال حاضر سه انجمن دارو سازان در شهرستان های آبادان ، دزفول و اهواز فعالیت می کنند.
عضو هیئت مدیره انجمن داروسازان اهواز بیان کرد : از اهداف تشکیل خانه دارو رسیدگی به مشکلات و شکایات بازرسی و نظارت بر دارو خانه ها و دارو سازان است .
۷۱۶۵/۶۰۶۴
خبرنگار: حمید رضا ترابی فرد **انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار