دوهزار نهال رایگان در شهرستان لالی توزیع شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۱ ب٫ظ
دوهزار نهال رایگان در شهرستان لالی توزیع شد [ad_1] اهواز – ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لالی گفت: با هدف ترویج فرهنگ درختکاری بین شهروندان دو هزار نهال در این شهرستان در هفته منابع طبیعی به صورت رایگان توزیع شد. شاپورحاجی پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: اداره منابع طبیعی به تنهایی نمی تواند از عرصه […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لالی گفت: با هدف ترویج فرهنگ درختکاری بین شهروندان دو هزار نهال در این شهرستان در هفته منابع طبیعی به صورت رایگان توزیع شد. شاپورحاجی پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: اداره منابع طبیعی به تنهایی نمی تواند از عرصه ها حفاظت کند و در این زمینه مشارکت و حضور مردم بسیار تاثیر گذار است.
وی گفت: حفظ منابع طبیعی وظیفه همگان است و باید در حفظ درختان و طبیعت تلاش کنیم.
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لالی در ادامه اضافه کرد:همچنین جشن درختکاری روز یکشنبه هفته جاری با حضور مسوولان شهرستان لالی با غرس ۲۵۰ نهال در قلعه چنگایی این شهرستان برگزار شد.
وی حضور در مدارس و کاشت نهال، کاشت نهال با حضور کارکنان دادگستری و توزیع نهال در نماز جمعه را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.
شهرستان لالی با ۵۸هزار هکتار جنگل طبیعی و ۶۵هزار هکتار مرتع در شمال خوزستان قرار دارد.
۱۵ تا ۲۱ اسفند به عنوان هفته منابع طبیعی و آبخیزداری نامگذاری شده است.
۷۱۵۹ /۶۰۳۷
خبرنگار: ایمان صادقی حسنوند ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار